Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Zamanın Sınırında 2018 Türkçe Dublaj izle – Savaş Sığınak Filmleri

Film Bilgileri

Zamanın Sınırında 2018 Türkçe Dublaj izle – Savaş Sığınak Filmleri
720p

Para manyağı bir adamın kimseye değer vermeden hayatın da her zaman daha çok kazanmayı istemesinin ardından başına gelen fekaketi beyaz perdeye yansıtan Zamanın Sınırında Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Zamanın Sınırında izle adlı film sinemalar da 7.278.260 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Zamanın Sınırında 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mihail adında bir adam babasından kalan taş ocaklarının başına geçer. Hayatta istediği her şeye sahip olan ve hala da istediği her şeye sahip olmayı başarabilen bu adam, daha fazla paralar kazanabilmek için türlü iş projeleri yapmaya devam eder. Taş ocaklarının kontrollerini de ihmal etmeyen ve ailesinin tek çocuğu olan bu şimarık adam, bir gün taş ocağında kazı sırasında bir gizli sığınak bulunduğunu öğrenir. 2. Dünya Savaşı’ndan kalma olan bu sığınak son derece antik dönemleri anlattığından dlayı devletin bu bölgeye el koyacağını düşünen Mihail bu durumun üstünü kapatmaya çalışır. O maden ocağında çalışan adamlarına da zam yapan adam kesinlikle bu olaydan kimseye bahsetmemeleri gerektiğini söyler. Fakat çalışanlar arasında vatanını çok seven bir adam hemen karakola giderek bu durum hakkında kendilerine bilgi verir. Karakol polisleri tarafından savcılıktan çıkartılan izinler sonrasında taş ocağına gelen araştırmacılar bu bölgeyi aramak isterler. Fakat savcılık kağıdının yetersiz olduğunu söyleyen Mihail kesinlikle taş ocağında araştırma yapılmasına izin vermez. Geceyi bura da çalışanları ile geçiren Mihail bir anda oluşan göçük sonrasında bu antik sığınağın içine düşer. 100’lerce metre yerin altına düşmüş olan Mihail, burada çeşitli insan kemiklerini gördüğün de savaş zamanında buraya sığınan insanların açlıktan öldüklerini anlar. Bür türlü yukarıya sesini duyuramayan bu adam labirent gibi olan sığınaktan sağ kurtulmak için büyük bir çaba göstermek zorunda kalacaktır. Araştırmacı adamlara izin vermediğinden ve buradaki atalarına saygısızlık yaptığından dolayı bunların başına geldiğini anladığında ise aslında paranın önemsiz bir kağıt parçası olduğunun kanaatine varacaktır. Zamanın Sınırında full hd izle adlı filmde atalara saygının paradan daha önemli olduğu ve insanların başına her an kötü bir olay gelebileceği ele alınmıştır.

 

Para manyağı bir adamın atalarına saygısızlık sonucunda başına gelen korkunç olay sonrasında hayatta kalma mücadelesinin ele alındığı Zamanın Sınırında tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Hafıza adlı film  de sitemize eklenmiştir.

1 yorum yapılmış "Zamanın Sınırında 2018 Türkçe Dublaj izle – Savaş Sığınak Filmleri"
  1. bisusunyav 12 Eylül 2018, 21:38

    Zamanın sınırında yaşanan en büyük dramdır bu

Benzer Filmler