Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Zamanda Kıvrılma Türkçe Dublaj izle – Paralel Evren Filmleri 2018

Film Bilgileri

Zamanda Kıvrılma Türkçe Dublaj izle – Paralel Evren Filmleri 2018
720p

2018 yılında vizyona giren ve yapımcısının Disney firmasının sahibi olduğu açıklanan Zamanda Kıvrılma Türkçe dublaj izle filminin bütçesi dudak uçuklatır niteliktedir. 55.000.000 euro harcanarak çekilen bu filmin sinemalar da izlenme sayısı 12.764.379 kişidir.

 

Zamanda Kıvrılma 1080p izle

 

Bu bilim kurgu filminin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, büyük bir bilim adamının oğlu olan ve üstün bir zekaya sahip olduğu bilinen Meg Murray ve dahi olarak öğretmenleri tarafından nitelendirilen erkek kardeşi Charles ve aynı zaman da bu iki kardeşin ortak arkadaşı olan Billy zamanlarını araştırmalar yaparak ve bazen de oyun oynayarak geçirirler. Fakat bir gün babalarının ortadan kaybolması ile büyük şok yaşayan çocuklar her zaman toplandıkları evde toplanırlar. Babasının ortadan kaybolmasının farklı sebepleri olduğuna inanan iki kardeş ve arkadaşları babalarını aramaya karar verirler. Bu durumu kendilerine bir vazife olarak görecek bu üç küçük çocuk macera dolu bir yolculuğa çıkacaklardır. Bu yolculuk esnasında bilim adamlarının araştırmakta oldukları paralel evren olaylarını bile keşif edecek ve bir çok gerçeği öğreneceklerdir. Babalarını bulmak için bu yaşta bunca tehlikeye atılacak olan bu üç çocuk öğrendikleri gerçekleri de aynı zaman da not etmeye başlayacaklardır. Babalarını ararken öğrendikleri gerçekler ise dünyanın gelişmesinde ve bilimin bir adım ileriye gitmesinde büyük katkı sağlayacaktır. Zamanda Kıvrılma tek parça izle filminin gerçekçi sahneleri olayların gerçekten olup olmadığına kadar izleyicilerini düşündürmüş ve son derece güzel eleştiriler almasını sağlamıştır.

 

2018 yılında özellikle çocuklar tarafından sabırsızlıkla beklenen Zamanda Kıvrılma full hd izle filmi hd kalite de ve tek parça olarak sitemize eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir benzeri olan Derren Brown Mucize adlı filmde sitemize eklenmiştir. Herkese iyi seyirler.

2 yorum bulunmaktadır: "Zamanda Kıvrılma Türkçe Dublaj izle – Paralel Evren Filmleri 2018"
  1. ahmet 1 Temmuz 2018, 14:02

    Admin süpersin ya bunu bekliyordum türkce dublajını şimdide izliyorum muthis

  2. hilal 1 Temmuz 2018, 14:02

    Bu nedir arkadaş.Bir site bu kadar iyi olurmu ya.Birazcık hatanız olsun.Geri kalın.Bu başarı nedir:)

Benzer Filmler