Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Yüzündeki Sır izle 2015 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Yüzündeki Sır izle 2015 türkçe dublaj full hd
1080p

Bir dram ve savaş filmi olan ve 2. dünya savaşı döneminde geçen phoenix izle ile sitemiz bünyesinde bu güzel gerçekçi bir hayat filmini büyük bir keyif içerisinde izleme şansını bulabilirsiniz.

 

 

 

Phoenix full hd izle

 

 

Filmin konusu ise ikinci dünya savaşında Nazi kamplarına düşen bir kadının sonunda kurtulması ile başlar. Kamplarda yüzüne aldığı bir darbe sonucu estetik ameliyatı olmak zorunda kalan ve yüzünün değişmesi neden olan bu durumdan sonra Nelly lenz eski hayatının savaştan önceki gibi olmasını arzu eder. Ancak durum ne yazık ki böyle değildir. Darmadağın olmuş olan Berlin içerisinde ailesini ve özellikle kocasının aramaya koyulan Nelly, bu esnada kulağına gelen korkunç bir gerçekle yıkılır. Kocası onu kampa düşmesi için Nazilerin vermiş olabilirdi. Dram yüklü ve aynı zamanda heyecan dolu bu güzel film olan phoenix Türkçe dublaj izle fırsatı bünyesinde sitemiz içerisinde herhangi bir bağlantı ya da takılma sorunu yaşamadan HD kalitesi içerisinde keyifle seyredebilirsiniz. Bir Alman filmi olan ve gerçek hayat ile birlikte ikinci dünya savaşında yaşanan olayları oldukça güzel bir şekilde ekrana aktaran phoenix full HD izle şansı ile sitemiz bünyesinden bu güzel filmi dilediğiniz zaman seyretme fırsatını elinize geçirebilirsiniz. Günün 24 saati sadece bu korku filmi değil aynı zamanda birçok değişik eski ya da yeni filmleri de İstediğiniz zaman izleme şansını bulabilirsiniz.

 

 

 

Almanya’nın en ünlü yönetmenlerinden birinin başına geçtiği bu güzel film olan phoenix izle siz de heyecan dolu ve dramla bütünleşmiş bu güzel savaş filmini sitemiz bünyesinde hemen izleyebilirsiniz. Kaliteli oyunculuklar ve 2. dünya savaşının harika görsellerini ekrana yansıtan bu güzel filmi ile o dönemleri geçiş yapacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizin ziyaret etmektir.

4 yorum bulunmaktadır: "Yüzündeki Sır izle 2015 türkçe dublaj full hd"
 1. erkan morel 6 Kasım 2017, 01:02

  muhteşem bir film ….etkilendim

 2. sakaryakultur 23 Ocak 2018, 12:55

  Tekrardan izlerim çok güzel olmuş

 3. Sakaryabld 23 Ocak 2018, 12:55

  Ne kadar iyi yapmışlar harika

 4. erkut 2 Mart 2018, 18:11

  İzlemeye değer bir film tavsiye ederim herkese süper.

Benzer Filmler