Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Yukarıdaki Tehlike 2017 Filmi Full izle

Film Bilgileri

Yukarıdaki Tehlike 2017 Filmi Full izle
720p

2017 yılının en iyi uzaylı filmleri arasına girmeyi başaran Yukarıdaki tehlike Türkçe dublaj izle adlı film, uzay filmi seven insanlar için adeta biçilmiş kaftan. 2017 yılında gösterime giren bu filmi sadece filmrax.com adresinden izleyebilirsiniz. 15 milyon insan tarafından sadece sinemalarda izlenen bu film gişe rekorları kıramasa da büyük gelirler sağlamıştır.

 

Yukarıdaki Tehlike tek parça izle

 

Filmin konusunda, oğlu uzaylılar tarafından kaçırılan adam ilk başlarda bu durum hakkında tüm devlet görevlilerine başvurarak her ne kadar yardım istese de kimseyi bu duruma inandıramaz. En sonunda çareyi kendisi uzaylılar ile savaşmakta bulur. Uzaylıların gizli yerine giden ve uzay gemisine binen bu adam mekik hareket ettikten sonra nerede olduğunu bilemez. Bindiği gemi bir anda arıza yapınca uzay gemisi dünya üzerinde bir noktaya düşer. Adam Asya’da olduğunu anlar ve gemide tutsak tutulan insanları birer birer serbest kalmalarını sağlayarak onlar ile bir ordu kurar. Küçük bir ordu niteliğinde kurduğu bu insanlar ile uzaylılarla savaşarak oğlunu kurtarmayı amaçlar. Artık dünyanın kaderi oğlunu kurtarmaya çalışan bu adamın ellerindendir ve tabiki bir grup insanın.

 

Uzaylı filmi severlerin oldukça ilgisini çekecek olan bu filmi Yukarıdaki Tehlike tek part olarak sitemize eklenmiştir. Ayrıca 15:17 Paris Treni adlı macera filmine de filmrax.com adresinden göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Yukarıdaki Tehlike 2017 Filmi Full izle"
  1. sancak 27 Mayıs 2018, 17:39

    Yukarıdaki Tehlike mükemmel bi bilim kurgu

Benzer Filmler