Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Yeşil Sokak Holiganları 3 izle 2013 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Yeşil Sokak Holiganları 3 izle 2013 türkçe dublaj full hd
720p

2013 yapımı, bol aksiyon ve gerilim unsurları ile dolu olan Yeşil Sokak Holiganları 3 izle serinin üçüncü ve son filmi olarak kameraya alınmış. Birleşik Krallık yapımı olan film, James Nunn tarafından yönetilmiş. Senaryo yazarı ise tecrübeli senarist Ronnie Thompson. Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi, Scott Adkins, Kacey Clarke gibi aktörler, bu yapımda da yer alıyor. Aksiyon, gerilim ve macera unsurlarını bir arada bulunduran Yeşil Sokak Holiganları 3 filmi, bunların dışında gençlik ve spor kategorilerinde de ele alınıyor. Eleştirmenler tarafından karışık yorumlar alan bu film, bazı eleştirmenler tarafından beğenilse de bazıları tarafından ağır biçimde eleştirilmiş. Film, genel olarak benzer mekanlarda çekilmiş.

 

Yeşil Sokak Holiganları 3 tek part full izle

 

 

Yeşil Sokak Holiganları 3 Türkçe dublaj izlenebileceği gibi, orijinal dilinin dışında, Fransızca, İspanyolca gibi pek çok dilde dublajlanmış. Konu olarak futbol ile ilgili olan Yeşil Sokak Holiganları 3, önceki filmlerindeki gibi bol aksiyonlu ve bol şiddetli bir film. Eski bir taraftar grubu lideri olan Danny, kardeşinin ezeli rakip holiganları tarafından öldürülmesi üzerine Green Street’e geri dönerek, West Ham holiganlarını tekrar topluyor. İntikam almak için rakip holiganlarla bol aksiyon dolu bir mücadeleye giren Danny, Green Street Holigans adını verdiği grubunu eski gücüne kavuşturmak için büyük zorluklarla başa çıkmaya çalışıyor. Aksiyon ve gerilimin bol miktarda bulunduğu bu film, izleyicilere ciddi bir seyir zevki sağlıyor.

Filmde bol bol aksiyon sahnesi mevcut. Giderek şiddetlenen bir konuya sahip olan ve bol bol kavga sahnesine sahip Yeşil Sokak Holiganları 3 HD izlenebiliyor. Bu filmde özellikle görsel kaliteye dikkat etmeniz tavsiye ediliyor. Bol aksiyon sahneleri bulunduğu için, iyi kaliteli bir versiyon izlenirse, Yeşil Sokak Holiganları 3 çok daha keyifli bir film haline gelecektir.

1 yorum yapılmış "Yeşil Sokak Holiganları 3 izle 2013 türkçe dublaj full hd"
  1. Anonim 2 Mart 2018, 18:26

    Harika bir film olmuş emeklerine sağlı yine izlerim bir süre sonra.

Benzer Filmler