Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Yenilmez 1 izle 2002 türkçe dublaj full hd 720p

Film Bilgileri

Yenilmez 1 izle 2002 türkçe dublaj full hd 720p

Boks filmleri içerisinde en az Rocky Balboa kadar Yenilmez serilerininde seyirci ile arasında özel bir bağ oluşturduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Rocky’ nin genel anlatım tarzının ötesine çıkarak daha karanlık bir sinema atmosferi oluşturmakta olan Yenilmez 1 izle filmi, 31 Mart 2014 senesi içerisinde vizyon ile buluştu. Seyircinin nabzına odaklı bir konuya sahip olan ve oyunculukla ile sinema üslubunun sağlami ilerleyişlerle pekiştiren film içeriisnde birbirbinden farklı sahneler sayesinde bir hayli etkili anlara tanıklık edebilirsiniz.

 

yenilmez 1 full hd izle

yenilmez 1 full hd izle

 

Yenilmez 1 Türkçe Dublaj izle versiyonu ile de seyredebilme imkanı bulacağınız filmin konusunda ize ünlü bir boksörün tecavüz suçlamasıyla hapse düşününe tanıklık edeceğiz. İçerideki hayat dışarıda olduğu gibi değildir ve en az onun kadar başarılı olan yaşlı bir boksör elini her şeye atabilmekte, herkesi de yönlendirebilmektedir. Bu iki başarılı boksör hapishane içerisinde düzenlenecek olan bir maçta ringe çıkıp dövüşecektir. Gerçekten de sahne sahne ilerletmiş olduğu heyecan ile Yenilmez 1 720p izle formatındaki filmi çok seveceksiniz. Hepinize şimdiden iyi seyirler geçirmenizi dileriz…

2 yorum bulunmaktadır: "Yenilmez 1 izle 2002 türkçe dublaj full hd 720p"
  1. Yasin 17 Haziran 2016, 08:11

    Süper gerçekten harika bir dövüş filmi bide üstüne hapisanede geçmesi farklı bir kurgu ve tat katmış.

  2. YankDefne 24 Haziran 2016, 22:58

    Hapisane filmlerine bayılıyorum, bu filmide izlerken çok keyif aldım hapisane içerisindeki dövüş sahneleri ilginç akıl yunları ile inanamıyacağınız saneleri bu filmde buldum ve çok sevdim.

Benzer Filmler