Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Yeni Nesil Ajan 3 izle 2017 full hd Vin Diesel filmi

Film Bilgileri

Yeni Nesil Ajan 3 izle 2017 full hd Vin Diesel filmi

Yeni Nesil Ajan 3 izle filmi 27 Ocak 2017 günü vizyona giren aksiyon ve macera baş yapıtı. Aksiyon filmlerinin efsane aktörü Vin Diesel’ın başrolünde olduğu filmimizin konusu ise şöyle; Uzun süredir ölü olduğu zannedilen Xander Cage (Vin Diesel), Dominik Cumhuriyeti’nde gözlerden bir yaşam sürmektedir. Ancak CIA ajanı Jane Marke (Toni Collette) yerini tespit eder ve xXx’i çok önemli bir iş için görevinin başına dönmeye ikna eder. Bu da, Xiang’ın (Donnie Yen) önderlik ettiği çok tehlikeli 4 kişilik bir çetenin eline geçmiş olan, dünyadaki tüm askeri uyduları kontrol edebilme yeteneğine sahip “Pandora’nın Kutusu” olarak adlandırılan bir cihazı çok geç olmadan geri alabilmektir. Cage de keskin nişancı Adele Wolff (Ruby Rose), DJ Nicks Zhou (Kris Wu), ve çılgın şoför The Torch’tan (Rory McCann) oluşan ekibiyle ve ona yardım eden diğer arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli ve maceralı bir yolculuğa çıkar.

 

Yeni Nesil Ajan 3 full izle filminin yönetmeni ise D.J. Caruso. Film efsane serinin devam filmi niteliğinde. Filmin oyuncu kadrosunda ise Deepika Padukone, Vin Diesel, Samuel L. Jackson, Donnie Yen, Kris Wu, Toni Collette gibi isimler yer alıyor.

 

108 dakika süren filmimiz başından sonuna kadar aksiyon ve maceranın dolu dolu olduğu bir yapım. Bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Yeni Nesil Ajan 3 izle 2017 full hd Vin Diesel filmi"
  1. misafirci 24 Şubat 2017, 14:57

    vin disel döktürmüş yine.

Benzer Filmler