Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Yeni Ahit izle 2016 full hd 720p

Film Bilgileri

Yeni Ahit izle 2016 full hd 720p
720p

Yeni Ahit izle filmi 2016 yapımı fantastik ve komedi türünde 88. Oscar ödül törenlerinde en iyi yabancı film dalında adaylığı bulunan bir film. Oldukça kaliteli bir film olan yapımımızda; Tanrı hepimiz gibi bir insan görüntüsüne bürünmüş halde, Brüksel’de eşi ve 10 yaşındaki kızı Ea ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Bu tanrı eşi ve çocuğuna çok kötü davranmakta, odasındaki bilgisayarla insanların hayatını sadistçe kontrol etmektedir. Babasının despotluklarından bunalan Ea, bir gün babasının odasının anahtarını alıp bilgisayarını karıştırarak insanların ölecekleri günleri ifşa eder. Çok sinirlenen tanrı kızını döver, Ea evden kaçar. Şimdi küçük kızın yapması gereken kendine 6 tane havari bulmaktır.

 

yeni ahit full izle

 

Filmin yönetmeni ise Avrupa2nın en kaliteli ödüllü yönetmenlerinden biri olan Jaco Van Dormael bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosudna ise Benoît Poelvoorde ,  Pili Groyne ,  Yolande Moreau ,  Catherine Deneuve ,  François Damiens gibi isimler yer alıyor. Filmimizin Imdb puanı ise 7.2 olarak belirlenmiş.

 

Enteresan konusu ve akıcı öyküsü ile senenin en şaşırtıcı filmelridnen biri sizi bekliyor. Filmimizi sitemizde full hd oalrak sitemizde izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler