Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Yaşamın Kıyısında izle 2017 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Yaşamın Kıyısında izle 2017 türkçe dublaj full hd
720p

Yaşamın Kıyısında izle filmi 2017 çıkışlı dram konulu bir Amerikan filmi. Tüm sinemaseverlerin övgüsünü alan filmimiz senenin en iz bırakan filmlerinden biri oldu. Filmimizde; Lee ve Joe Chandler, ufak bir balıkçı kasabasında yaşayan iki kardeştir. Kendilerince basit bir yaşamları vardır ve küçük hayaller kurmaktadırlar. Bir kaza sonucu çok sevdiği ağabeyini kaybeden Lee (Casey Affleck) yeğeni Patrick’in yetimler yurduna gitmesine gönlü razı olmaz ve onun velayetini almak ister. Lee ve sevgilisi Randi’nin (Michelle Williams) hayatı bu durumdan etkilenir; çünkü yaşadıkları yerden taşınma hayalleri suya düşer. Bu aşamada ikisi de hayatlarıyla ilgili bir karar almak zorunda kalır. Lee’nin bu özverisi, ergenlik çağındaki yeğeniyle kurduğu amca-yeğen ilişkisini neredeyse bir baba-oğul ilişkisine dönüştürecektir.

 

 

yaşamın kıyısında türkçe dublaj izle

 

Yaşamın Kıyısında türkçe dublaj izle bu sene Oscar ödüllerini süpüren bir film olmayı başardı. Senenin en iyi filmlerinden biri olan yapımımız da Casey Affleck ,  Michelle Williams ,  Lucas Hedges ,  Gretchen Mol ,  Kyle Chandler gibi oyuncular yer aldı. Filmimiz de başrolü üstlenen Casey Affleck buradaki rolü ile en iyi erkek oyuncu oscarının bu seneki sahibi olmayı başardı.

 

Filmin Imdb sitesi tarafından verilmiş olan puanı ise 8.0 gibi olağanüstü iyi bir puan. Bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler