Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Yakışıklı Prens 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Animasyon Müzikal Filmleri

Film Bilgileri

Yakışıklı Prens 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Animasyon Müzikal Filmleri
720p

2018 yılında vizyona giren ve genç bir delikanlının büyülenen hayatını konu olarak eline alan bir animasyon filmi olan Yakışıklı Prens Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.200.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yakışıklı Prens izle adlı film sinemalar da 52.637.784 kişi tarafından izlenerek tarihi bir başarı elde etmiştir.

 

Yakışıklı Prens 2018 izle

 

Bu harika animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, son derece yakışıklı olan Philippe Charming, anne ve babası ile mutlu ve huzurlu şekilde kraliyet ülkerinde yaşayan süper bir prenstir. Yakışıklılığı sayesinde tüm kızları kendisine aşık eden bu delikanlı yıllar sonra yaptığı bir araştırma sonrasında neden bu kadar yakışıklı olduğunu ortaya çıkaracaktır. Zamanın da babasını seven bir cadının babası tarafından ret edildikten sonra kendisinin lanetlendiğini ve bu lanet sonrasında çok yakışıklı bir delikanlı olduğunu öğrenir. Peki bir büyü neden bir insanın yakışıklı olması için yapılmış olabilir. Tüm bunları araştırdıktan sonra tüm bu konuları tek başına idrak edecektir. Yakışıklı olarak dünyaya gelmesini sağlayan büyünün asıl sebebi ise arkasında bir çok kalbi kırık kız bırakmasını ve kızların ahını alarak hayatta iki yakasının bir araya gelmemesini sağlamaktadır. Geçmişe baktığı zaman, Pamuk Prenses, Uyuyan Güzel ve Kırmızı Başlıklı Kız gibi bir çok dünya güzeli prensesin kendisine aşık olduğunu ve onları mutlu edemedğini aynı zaman da onların ahını aldığını düşündüğün de ise bu büyünün ne kadar başarılı olduğunu anlamasına neden olmuştur. Tüm bu isimleri sayarken arkasında yüzlerce kızların kalbini kırdığını da düşünmesine sebep olmuştur. Hemen bu durumu babasına bildiren Philippe Charming, babasıyla konuştuktan sonra büyünün nasıl bozulacağını öğrenmiştir. 21 yaşına kadar gerçekten aşık olacağı bir kız bulursa ve bu kız ile 21 yaşı dolmadan evlenirse cadının yaptığı büyünün bozulacağını öğrenen Philippe Charming, en yakın kız arkadaşı olan Loure’yi de yanına alarak kendisini gerçekten aşık edecek olan kızı bulmak için büyük bir maceralara atılacaktır. Fakat aslında aradığı aşkın en yakının da olduğunu Yakışıklı Prens tek parça izle adlı filmin son anlarında anlayacaktır.

 

Özellikle kız çocukları tarafından son derece fazla izlenen ve sinemaların dolmasını sağlayan Yakışıklı Prens full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Fındık İşi 2 adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Yorum Yap "Yakışıklı Prens 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Animasyon Müzikal Filmleri"

Benzer Filmler