Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Yabani 2018 Türkçe Dublaj izle – Wildling Gerilim ve Korku Filmleri

Film Bilgileri

Yabani 2018 Türkçe Dublaj izle – Wildling Gerilim ve Korku Filmleri
720p

2018 yılında vizyona giren ve Amerikan yapımı bir film olarak karşımıza çıkan, bir kızın toplumdan uzak kurt adam tarafından yetiştirildikten sonra normal hayatta ne kadar zorlandığını konu alan Yabani Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yabani izle adlı film sinemalar da 5.339.382 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Yabani full hd izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Anna adında kğçğk bir çocuk dünyaya gelir gelmez anne ve babasını kaybeder. Bu durum karşısında kendisin evlatlık edinen bir polis şefi, kızı toplumdan ve insanlardan uzak bir şekilde, ormandaki baraka evlerinde büyütmüştür. Hayatında üvey babasından başka kimseyş görmeyen bu genç kız, babasının geceleri kurt adam olmasından ve sonrasında avlanarak canlı canlı ormandaki hayvanları yemesinden son derece etkilenir. Babası gibi hareketler yapan ve son derece yabani şekişde yetişmeye başlayan bu kız, babası sabahları işe gittikten sonra ormana çıkarak kendi gücünün yettiği hayvanları avlayarak yemeye başlar. Babası kızının bu hareketlerini gördükten sonra kendisinden etkilendiğini anladığında genç kızın hayatının mahvolmaması için kendisini devlete teslim eder. Devlet tarafından alınan bu kız uzun süre psikolojik tedavi gördükten sonra halkın arasına çıkabilir raporu alır. Oldukça güzel ve alımlı olan bu kız her ne kadar bu rapor almış olsa da zamanla içerisindeki kana susama duygusunu bastıramaz hale gelecektir. Tam bu sıra da karşısına çıkan Jack adındaki bir adama daha önce yaşamadığı aşk duygusunu beslemeye başladığında ise hayatı eskisi gibi olmayacak şekilde değişecektir. Tüm bu yaşadıklarını erkek arkadaşına anlatan ve ondan yardım isteyen kız beklediği karşılığı alır. Kızın ormandaki bir evde daha rahat yaşayacağını anlayan Jack, onunla birlikte babasına ait olan bir orman evine taşınır. Bura da kızın gerçek yüzünü de görmek isteyen Jack ise haayatının en büyük hatasını yaptığını anlayacaktır. Kana susamış olan Anna, orman da avlayacak bir canlı bulamayınca gözünü Jack’e çevirecektir. Ormanda zor şartlar altında büyüyen bu kızın olağanüstü gücü ile ise Jack’in baş etmesi imkansız olduğundan Jack hayatta kalmak için insanüstü bir çaba göstermesi gerekecektir. Yabani tek parça izle adlı filmi izlerken tüyleriniz diken diken olacak ve kız arkadaşının bir sorunu olup olmadığını öğrenmek için türlü durumlar düşüneceksiniz.

 

2018 yılının en iyi korku filmleri arasında gösterilen ve izleyiciler tarafında da tam not alan Yabani full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sevgili Komşum adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Yabani 2018 Türkçe Dublaj izle – Wildling Gerilim ve Korku Filmleri"

Benzer Filmler