Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Xavier Beauvois Filmi Gardiyanlar Full Hd 2017 İzle

Film Bilgileri

Xavier Beauvois Filmi Gardiyanlar Full Hd 2017 İzle
720p

Xavier Beauvois’in yönetmenliğinde Dünya Savaşı zamanında Fransa’da sıkıntı yaşayan ailelerin yaşantılarının konu alındığı Gardiyanlar full hd izle filmi, dünya sinemasında 34.256.736 kez izlenmiş bir dram filmidir. Savaşların aileler üzerindeki kötü etkisi ele alınmıştır.

 

Gardiyanlar Türkçe dublaj izle

 

1915 yılında Dünya Savaşı’na katılan Fransızlar, askerlerinin az olmasından dolayı eli silah tutan tüm erkekleri savaşa davet ederler. Kocalarını savaş’a gönderen iki kadın ailelerinin ve küçük çocuklarının geçimini sağlamak için koskoca tarlaları tek başlarına hasat etmek zorunda kalırlar. Bu durumu gören bir devlet yetkilisi ise onlara bir kız çocuğu evlatlık edinmelerini ve işlerinde en azından kendilerine çok yardımcı olacağını söyler. Gardiyanlar tek parça izle adlı filmde bu aile kız çocuğu evlatlık edinmeye karar verir. Evlatlık edindinleri kız aileye o kadar katkı sağlar ki neredeyse tüm işleri tek başına yapmaktadır. Her şey yolunda giderken erkeklerden bir tanesi savaştan eve geri dönünce dönen tüm çark bozulur. Kızla yasak aşk yaşamaya başlayan adam artık ailesi tarafından istenmeyen kişi konumuna gelecektir.

 

Xavier Beauvois tarafından yönetilen Gardiyanlar 720p tek part izle filmi sitemize hd kalite de ve 720p görüntü seviyesinde eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film izlemek isterseniz The Lotus adlı savaş filmimize de göz atabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Xavier Beauvois Filmi Gardiyanlar Full Hd 2017 İzle"
 1. buse 1 Haziran 2018, 18:05

  Okadar güzel olmuş ki 2
  kere tekrar izledim

 2. rıfkı 7 Haziran 2018, 11:47

  Bu Xavier Beauvois filmi gerçekten harika güzel devamı lütfen gelsin elinize sağlık

 3. mecnun 7 Haziran 2018, 11:47

  şahaser derim geçerim ellerinize sağlık admin ve yapımcılar

Benzer Filmler