Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Wheely Animasyon Filmi 2018 Tek Parça izle – Oyuncak Araba Filmleri

Film Bilgileri

Wheely Animasyon Filmi 2018 Tek Parça izle – Oyuncak Araba Filmleri
720p

Canlı arabaları konu alan ve arabalar canlı olsa nasıl bir hayatları olurdu sorusuna cevap bulabileceğiniz Wheely tek parça izle adlı filmin sinemalar da 5.215.672 kişi tarafından izlenmiştir. Wheely izle adlı filmin bütçesi 6.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından resmi rakamlar olarak açıklanmıştır.

 

 

Wheely full hd tek part izle

 

Wheely Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan kısaca sizlere bahsetmemiz gerekirse, Taksi katılmak istediği bir araba yarışı sayesinde büyük miktarda para alacak ve taksi olamaktan kurtulacaktır. Arkadaşı motor ile yarışmalar için çalışmaya başlar. Ancak karşılarında ki arabalar çok güçlü ve bir o kadarda hırslıdır. Onların arasında kazanması bir mücize olur. Onları kazanamayacağını düşünen taksi pes ederek yarışmadan çekilme kararı alır. Fakat arkadaşı motor buna izin vermez ve çabalarsa her şeyin üstesinden gelebileceğini söyler. Taksinin bu yarışmada pek umudu olmasada arkadaşını dinler ve yarışmadan çekilmez. Reklamlara bakarlarken 5 yıl önce bir otobüsün birsürü arabaya karşı kazandığını görür. Bu duruma çok şaşıran taksi o otobüsü bulup yanına gitmek ister. Yanına gideceği sırada çok güzel bir arabanın başının belada olduğunu görür ve ona yardım eder. Onu bu beladan kurtardıktan sonra güzel araba ona minnetkardır. Taksi, arkadaşı motor ve güzel araba, otobüsün yanına gider. Taksi, otobüse nasıl bu kadar başarılı olup birinci olabildiğini sorar. Otobüsün cevaı ise herkesten çok çalışıp, çabalayarak olur. Çalış, çabala en iyisi zaten sen olursun diye yanıt verir. Bunun sonucunda taksi günlerce, aylarca çalışır. Güzel olan arabanın sevgilisi çok hızlıdır ve bu zamana kadar her araba yarışında birinci gelmiştir. Yarışa bir gün kala yarışa katılacak bütün arabalar kaçırılır ve bir araba fabrikasına gönderilir. Dışarda kalan arabalar sadece otobüs, güzel araba ve taksinin arkadaşı motordur. Arabaları kurtarmak için bir çok numara yaparlar sonunda arabaları kurtarmayı başarırlar. Yarış dakikalar kalır ve güzel araba, taksiyi sevdiğini ona şans dilediğini söyler. Güzel arabanın ve arkadaşlarının ona güvenmesi her aklına geldikçe daha fazla hızlanır. En sonda yarışsada bir kaç arabanın önüne geçmeyi başarmıştır. Güzel arabanın sevgilisi en öndedir güzel arabaya rezil olmak istemeyen taksi daha çok hızlanır. Taksi hayal kurarken yarışmaya devam eder ve kendisini kaybetmiş bir şekilde yarışır. Birsürü alkışla gözlerini açan taksi birinci olmayı başarmıştır. Parayı aldığında istediği şey kendini değiştirmekken Güzel araba onu böyle sevip kabul ettiği için kendisi gibi olur ve değişmekten vazgeçer.

 

Sinemalar da genelde çocuklar tarafından izlenen ve oldukça beğeni toplayan Wheely 2018 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bir animasyon filmi daha izlemek isterseniz Beyaz Diş adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Wheely Animasyon Filmi 2018 Tek Parça izle – Oyuncak Araba Filmleri"

Benzer Filmler