Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Western 2018 Full Hd Tek Parça izle – Almanya Yapımı Kovboy Filmleri

Film Bilgileri

Western 2018 Full Hd Tek Parça izle – Almanya Yapımı Kovboy Filmleri
720p

Bir kaç Alman gurbetçinin Bulgaristan ülkesinde çalışırken aniden maceraya atılmaya kalkmalarını konu alan Western Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Western izle adlı film sinemalar da 3.257.234 kişi tarafından izlenerek oldukça beğeni toplamıştır.

 

Western 2018 izle

 

Western full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, bir grup Alman inşaat işcisi zorunlu olarak bulgar sınırına gönderilmiştir. Kendilerine yabancı bir ülkede çalışmak bu işçilere sanki bir maceraymış gibi gelir. Ancak bu ülkede kaldıkça buradaki insanlar kendilerine çok fazla yabancı gelir ve kendi ülkelerine dönmek isterler. Burada yaşayan insanların dili farklı olduğu için kendilerini bir önyargı içinde bulurlar. Onlara çok uzak gelen bu insanlardan artık kurtulmak isteyen Alman işçileri patronlarıyla görüşür. Ancak patronları uzun bir süre daha orada kalacaklarını yapabileceği bir şey olmadığını söyler. İşçiler bu adamların diline ve karakterlerine çok uzaktır. Tanımaya çalışsa onlara iyi davransalar her şey daha düzgün olabilecekken işçiler burada ki insanlara soğuk davranmayı tercih eder. Ancak işçi başı olan orta yaşlı adamı bir takım adamlar sıkıştırır. Bunun sonucununda tek başına olan adam ne yapacağını bilmez. Çalıştıkları yerde çalışan bulgar işçiler bu durumu fark eder ve adamı kurtarırlar. Bulgar işçilerine teşekkür eden Baş işçi bu durum sonucunda onlara nasıl davranacağını bilmemektedir. Onların bu davranışından sonra Alman işçilerle konuşan baş işçi onlara iyi davranılmasını ve onların iyi insanlar olduklarını söyler. Bunun sonucunda işçiler bu adamı dinleyerek Bulgar işçilerine iyi davranmaya ve onlarla arkadaş olmaya çalışırlar. Arkadaşlıkları biraz zor olmuş olsada bir zaman sonra kendilerini birbirlerine yakın hissederler ve bir grup halinde çalışırlar. Alman işçiler bu olaylardan sonra hiç kimseye ön yargılı olmamayı öğrenir.

 

Bir kaç inşaat işçisinin Bulgaristan’ı ayağa kaldırdığı olayları ele alan Western tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Letfy Brown’un Türküsü adlı kovboy filmimizi de izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler