Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Walter’ın Fantastik Dünyası – Türkçe Dublaj 720p full izle (2014)

Film Bilgileri

Walter’ın Fantastik Dünyası – Türkçe Dublaj 720p full izle (2014)
720p

Walter’ın Fantastik Dünyası izleyeceğiniz harika bir dram komedi filmidir. Walter filminin yönetmenliğini Anna Mastro yapıyorken senaryosunu ise Paul Shoulberg yazmıştır. filmin baş rolünü Peter Facinelli oynayarak bu filmde de çok üstün bir oyunculuk sergilemeyi başarmıştır. Filmimizin oyuncuları ise Peter Facinelli, Milo Ventimiglia, Neve Campbell, Virginia Madsen, William H. Macy’dir. 2014’de ABD gişelerinde gösterime giren bu filmin imdb puanı ise 5,3’dür.

 

Walter'ın fantastik dünyası full izle

Walter’ın fantastik dünyası full izle 

 

Walter’ın fantastik dünyası full izle filminin konusu ise sıradan bir kasabada yaşayan walter, hayatını sinemada gişe görevliliği yaparak kazanan biridir. Fakat bu adam kendi tanrının oğlu sanmaktadır ve ona inanmaktadır. Bu durum zaman zaman onu farklı şeyler yaşamaya  ve farklı hisler duymasına olanak sağlamıştır. insanların kaderini bile ona göre o belirleyecektir.

 

Walter filmini sitemizden Walter’ın fantastik dünyası full türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Bu muhteşem komedi dolu ve kimi zaman dram söz konusu olan filmi kesinlikle izlemelisiniz. ABD’de oldukça ilgi gören bu film vizyona girer girmez büyük bir ilgi odağı olmuştur. Bu muhteşem fantastik hikayeyi kaçırmamanızı tavsiye ediyor ve Filmrax Ekibi olarak mutlu seyirler diliyoruz.

Benzer Filmler