Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Wakefield izle 2017 full hd tek part

Film Bilgileri

Wakefield izle 2017 full hd tek part
1080p

19 Mayıs 2017’de ABD’de vizyona girecek olan film, Robin Swicord tarafından yönetildi. Senaryosu da aynı yönetmen tarafından hazırlanan Wakefield izlerken, bir dram hikayesine siz de ortak olacaksınız. Yaklaşık olarak 1 saat 46 dakika boyunca devam eden etki, filmden sonra da sizi bırakmayacak. Aldığı 6,8’lik IMDB puanı ile dikkatleri üzerine çeken film garajının tavan arasına saklanan adamın özel hikayesini izleyiciyle buluşturuyor.

 

 

Wakefield full tek part izle

 

 

 

Filmin başrol oyuncuları arasında; Jennifer Garner, Bryan Cranston, Lan Anthony Dale, Victoria Bruno, Beverly D’Angelo ve Bill Timoney sayılabilir. Büyük sorunlar yaşayan adam bir gün evini terk eder ve karşı daireye taşınarak kaybolmuş süsü verir. Dram ve dramatik komedi türünün başarılı örnekleri arasında sayılabilecek olan Wakefield Türkçe dublaj izleyerek siz de bu hikayenin bir parçası olabilirsiniz. Her şeye sahip olan bir adamın aniden kaybolmasını ve ailesini uzaktan izlemesini konu alan film yaklaşık olarak 106 dakika sürüyor. Manhattan’da çalışan avukat Howard, güzel bir aileye sahip olmasına karşılık günün birinde bunalıma girer ve evini terk eder. Ailesi aylar boyunca dışarıdan izlemeye devam eden adam bir zaman sonra yaşadıklarından sıkıldığını anlar ve sevdiklerinden soğumaya başlar. Wakefield full hd izleyerek siz de avukat Howard’ın ruh halini daha yakından anlamaya çalışabilirsiniz. Erkekler hakkında farklı fikirler öğrenmek isteyenlerin mutlaka seyretmeleri gereken film, yer yer komedi ve dram ögeleriyle zenginleşiyor.

 

 

L. Doctorow’un aynı isimli eserinden hazırlanan film, eşini ve çocuklarını terk ederek yeni bir hayata atılan adamın öyküsünü gözler önüne seriyor. Evinden veda etmeden çıkan avukat, yıllarca geri dönmeden muhtelif yerlerde yaşayarak ailesini gözlemeyi devam ettirir. Bir yabancı gibi karısını gözleyen adam, evin dışında geçirdiği günlerden sonra evine geri dönebilecek mi? Wakefield izleyerek bu sorunun cevabını siz de bulabilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır: "Wakefield izle 2017 full hd tek part"
 1. bahcesehir_k12 23 Ocak 2018, 12:45

  İzlerken çok keyif aldım süper olmuş.

 2. bk_atasehir 23 Ocak 2018, 12:45

  Ne kadar güzel film olmuş süper.

 3. bahcesehir_k12 24 Ocak 2018, 14:43

  İzlerken acayip keyif aldım herkese tavsiye ederim.

 4. faruk 2 Mart 2018, 18:04

  Hayran kaldım filme ne kadar güzel film yapmışlar.

Benzer Filmler