Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Vicdan Ağacı 2018 Sansürsüz izle – Yerli Dramatik Turgay Tanülkü Filmleri

Film Bilgileri

Vicdan Ağacı 2018 Sansürsüz izle – Yerli Dramatik Turgay Tanülkü Filmleri
720p

Bir ağabey ve kardeşin dramatik öyküsünün ele alındığı ve izleyiciler tarafından son derece sevilen Vicdan Ağacı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Vicdan Ağacı izle adlı film sinemalar da 5.684.795 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Vicdan Ağacı tek part izle

 

Bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Egemen ve Murat hayatlarını bir köyde devam ettiren ve burada hayatlarını kazanan iki kardeştir. Egemen ve Murat bir arkadaşlarının tarlalarında çalışırlarken başlarına gelen bir kaza sonrasında Murat hasstahanelik olur. Fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen Murat’ın ayakları kurtarılamaz ve ömrünün sonuna kadar yatalak kalacağı anlaşılır. Bu durum sonrasında yıllarca kardeşine bakmak zorunda olacağını anlayan Egemen, çok sevdiği kardeşini asla yalnız bırakma taraftarı değildir. Canını dişine takarak çalışan ve kardeşinin her ihtiyacını karşılayan Egemen, aynı zaman da bu sebepten dolayı çok sevdiği kız arkadaşından da ayrılmak zorunda kalmıştır. Yaptıklarından dolayı köylü tarafından son derece sevilen Egemen, köylüler tarafında parmakla gösterilen bir kardeş olarak insanların dikkatini çekmiştir. Kız babaları bu kadar vefalı bir adama kızlarını vermek için çabalasalar da kardeşini bırakamayacak olan Egemen bu tekliflerin hiç birisini kabul etmez. Fakat bir gün hayatınaa girecek kadın hem Murat’a bakıcılık hem de kendisine karılık yapacağını söylediğinde işler baştan aşağıya değişecektir. Fakat bu sırada köyün muhtarı olan Cenk, Egemen’i karşısına alarak köydeki evlerini arsası ile birlikte kendisine satmasını ve kendi hayatını kurmasını ister. Kardeşini de bir bakım evine bırakmasını söylediğinde ise Egemen bu duruma oldukça sinirlenecektir. Ne olursa olsun kardeşi için hayatından vazgeçmiş olan bu adamın kardeşini asla yalnız ve yabancı ellere bırakma gibi düşüncesi olmamış ve olmayacaktır. Bu sıra da kendisine gelen Pelin ile büyük bi aşk yaşamaya başlamışlardır. Son zamanların en dramatik filmi olan Vicdan Ağacı full hd izle adlı filmi vizyonla beraber sitemizden keyifle izleyebileceksiniz.

 

2018 yılının en dramatik filmi olan ve kardeşliğin öneminin anlatıldığı Vicdan Ağacı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Suyun Sesi adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Vicdan Ağacı 2018 Sansürsüz izle – Yerli Dramatik Turgay Tanülkü Filmleri"
  1. alicanuludag 12 Eylül 2018, 21:37

    Vicdansız insanlara gelsin Vicdan Ağacı izle filmi kardeşim.

Benzer Filmler