Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Velayet Meselesi 2017 Türkçe Dublaj – Boşanma Filmleri izle

Film Bilgileri

Velayet Meselesi 2017 Türkçe Dublaj – Boşanma Filmleri izle
720p

Fransızların farklı türden bir konu olarak vizyona çıkardıkları ve kendi yaşam yapılarına pek uyumlu olmasa da insanlar tarafından 12.637.379 kez sinemalarda izlenen Velayet Meselesi Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 2.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Velayet Meselesi izle filminde tamamen bir çapraz ilişki durumu ele alınmıştır.

 

Velayet Meselesi 1080p izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsedecek olursak, uzun yıllar kocası ile mutlu bir hayat süren kadın, son yıllarda kocasının kendisine olan ilgisizliğinden şikayetçi olur. Bu durum karşısında kocasını takibe alan kadın, hayatının en korkunç olayı ile karşılacaktır. Kocasının başka bir kadın ile ilişkisi olduğunu öğrenince sinsice bir plan yapmaya karar verir. Kocasının birlikte olduğu kadın ile yakın bir ilişki kurarak onu tanımaya karar verir. Bir akşam yemeğine kadının kocası ile birlikte davet eder. Fakat kadın plan değiştirerek intikam almak için kadının kocasını baştan çıkarmaya karar verir. Kısa sürede bu durumu başaran kadın, bir akşam kocasına yasak ilişkisinden bahseder. Bu durum karşısında karısına bir anda sesini yükseltince, birlikte yasak aşk yaşadığı adamın karısı ile olan ilişkisinden bahsedince adamın nutku tutulur. Velayet Meselesi tek parça izle adlı filmde bu iki insanın çapraz ilişki sonrasında yuvaları yıkılacaktır. Tek bir mesela kalana dek. Çocuklarının velayeti kim de kalacaktır?

 

2017 yılında vizyona girdikten sonra özellikle karısını yada kocasını aldatma gibi eğilimleri olan insanlar tarafından izlenen Velayet Meselesi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Maine’de beş gece filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır: "Velayet Meselesi 2017 Türkçe Dublaj – Boşanma Filmleri izle"
 1. nuran 21 Haziran 2018, 20:24

  Velayet Meselesi Film çok güzel izledim ve tekrar tekrarda izliyorum ve hepinize tavsiye ederim MÜTHİŞŞ!!!

 2. lale 21 Haziran 2018, 20:25

  Kitabını da filmini de büyük bir zevkle okuyup izlediğim bir film.Herkese öneririm.

 3. nejla 23 Haziran 2018, 09:50

  Velayet meselesi Muhteşem bir bir film diyecek hiç birşeyy yokk kusursuz bir film

 4. tarık 23 Haziran 2018, 09:50

  Tek kelimeyle muhteşem bu filmi beyenmiyon yoktur

Benzer Filmler