Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Vallahi Hortladı 2018 Yerli Komedi Filmleri izle – Vine Yapımı

Film Bilgileri

Vallahi Hortladı 2018 Yerli Komedi Filmleri izle – Vine Yapımı
720p

Vine kralı olarak Halil Söyletmez’in yanında takılan ve daha sonrasında film yıldızı olan Mesut’un başrolde oynadığı Vallahi Hortladı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Vallahi Hortladı izle adlı film sinemalar da 5.267.372 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Vallahi Hortladı tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bir mahalle de yaşayan ve son derece mutlu olan 3 arkadaş, tüm mahalle halkı tarafından son derece sevilen kişilerdir. Mahallenin cami hocası olan Nuri Alço ise dünya üzerindeki tüm nimetlere tövbe etmiş ve hayatını ahirete adamış bir insan haline gelmiştir. Onun bu tavrı camiye namaza giden insanlar tarafından son derece saygı duyulan bir insan haline gelmesine neden olmuştur. Milattan önce 2600 yılında yaşayan ve Mısır’ın atası olarak bilinen Nam-sis ölmeden önce yaptırdığı bir büyü ile geleceğini garanti altına aldığını düşünmüştür. Yaptırdığı bu büyü sayesinde ise kendisi için bir hoca tarafından harcanacak 14 cana karşılık yeniden dünyaya gelecektir. Artık zamanının geldiğini anlayan Nam-sis ise bu güzel mahallenin saygıdeğer hocası olan Nuri Hoca’sına ulaşır. Bir anda küçük dilini yutacak kadar korkan bu hoca, Nam-sis’in kendisinden ne istediğini anladığın da sonunda kendisi zarar görmeyeceğinden dolayı bu teklifi kabul eder. Mahalle de yaşayan 14 genci kandırarak bunların kanlarını alacak olan hoca, daha sonrasında bu kan karışımını bir yemeğe damlatarak 14 gence içirecek ve onların ölmesini sağlayacaktır. Bu sıra da ruh olarak dünyaya gelip giden Nam-sis ise kanlarını veren 14 genci kendisine köle olarak kullanmaya başlayacaktır. Mahallenin en şişko abisi olan Mesut ise bu durumdan mahallenin çocuklarını kurtarmak için elinden geleni yapacak ve Nam-sis ile Nuri Hoca’nın bu planlarına engel olmak için canlarının pahasına savaşacaklardır. Fakat karşılarında normal bir insan olmadığını başlarına gelecek korkunç ve komik olaylar sonrasında çok geçmeden anlayacaklardır. Sonradan tüm mahallelinin işin içine gireceği olay akıl almaz noktalara gelecektir. Vallahi Hortladı tek parça izle adlı film de oyuncuların yaptıkları roller eleştirmenler tarafından oldukça beğenilmiştir.

 

Bir çok Vine’cının bulunduğu ve özellikle bu adamları takip edenler tarafından izlenen Vallahi Hortladı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Balkaymak adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Vallahi Hortladı 2018 Yerli Komedi Filmleri izle – Vine Yapımı"
  1. ulasingobegii 12 Eylül 2018, 21:43

    Vallahi Hortladı adam. Ula çok komik ya :d

Benzer Filmler