Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Vahşiler 2018 Türkçe Dublaj izle – Hostiles Savaş Konulu Filmler

Film Bilgileri

Vahşiler 2018 Türkçe Dublaj izle – Hostiles Savaş Konulu Filmler
720p

Amerika Devleti tarafından 2018 yılında yapılan ve dünya sinemasın da oldukça sevilen bir film haline gelen Vahşiler Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Vahşiler izle adlı film sinemalar da 5.274.563 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Vahşiler 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, uzun yıllar boyunca Cheyenne topraklarında kızıl dereliler ile savaş halinde olan Amerika’lı komutan Blocker, aradan geçen uzun savaş yıllarının ardından yapılan barış sayesinde biraz rahat bir nefes alır. Çünkü yapılan bu savaş yüzünden bu komutan son derece fazla askerini şehit olarak kaybetmiştir. Bu yüzden Cheyenne Kabilesi’ni hiç sevmeyen bu adam savaşlar yüzünden oldukça yorgun düşmüştür. Ancak bir gün Amerika’lı en üst düzey komutandan kendisine gelen bir ömür sonrasında Blocker’ın oldukça morali bozulacaktır. Yıllarca savaştığı Cheyenne Kabilesi’nin liderini yüksek tepe evinden alarak onu kabilesine sağ salim bırakmak zorundadır. Oldukça yorulmuş olan bu adam her ne kadar bu görevi yapmak istemese de komutanlarının kendine verdiği emri mecburen yerine getirmek zorundadır. Askerlerinden 9 tanesini yanına alan Komutan Blocker, yüksek tepe evine çıkarak oradan Cheyenne şefini alır ve onları götürmek üzere emir aldıklarını izah ederek kabilelerine kadar eşlik ederler. Şefin karısının ve kızının da yanların da olması, bu aileyi sağ salim götürmek için ayrı bir sebep olur Komutan Blocker için. Fakat bu kabile şefi ile zamanında sadece savaşan Blocker ve adamları değildir. Bir çok kabileye karşı da savaşan bu şefi öldürmek isteyen diğer kabile adamları da harekete geçmiştir. Büyük bir ordu ile Blocker ve adamlarının koruduğu Cheyenne şefine saldırırlar. Bu saldırıyı bir şekil de atlatan bu askerler saldırıların son bulmayacağını düşündüklerinden dolayı kendilerine ek yardım isterler. Fakat bu görevden yalnız başına olduklarını telsizlerine hiç bir şekil de cevap gelmemesinden anlayacaklardır. Yaşanılan bu olay sonrasında şefi ve ailesini kabilesine götürmek için yine bu adam arkadaşlarından şehit vermek zorunda kalacaktır. Vahşiler full hd izle adlı filmi izledikten sonra askeri kuralları en detaylı şekilde öğreneceksiniz.

 

Ülkemiz de vizyona girer girmez büyük beğeni toplayan ve internetten en çok izlenen filmler arasına giren Vahşiler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Deliler adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Vahşiler 2018 Türkçe Dublaj izle – Hostiles Savaş Konulu Filmler"

Benzer Filmler