Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Uzun Kabus Türkçe Dublaj izle – 2018 Amerikan Korku Filmi

Film Bilgileri

Uzun Kabus Türkçe Dublaj izle – 2018 Amerikan Korku Filmi
720p

İnsanları uzun süre izledikten sonra onları kaçıran ve hayatlarının en korkunç zamanlarını yaşatan bir adamın hikayesinin ele alındığı Uzun Kabus tek parça izle adlı film yapımcıların açıklamalarına göre 6.000.000 dolar bütçe ile hazırlanmıştır. Uzun Kabus izle adlı film sinemalar da 3.646.284 kişi tarafından izlenerek büyük bir sükse yapmıştır.

 

Uzun Kabus tek parça izle

 

Uzun Kabus Türkçe dublaj izle adlı filmin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısaca ele alacak olursak, insanları takip edip kaçıran ve travma bırakan doğaüstü karakterden bahseden bir film. Bir adamın kızının kaybolması sonucu insanların hemen ortadan kaybolamacağını düşündürmesi ve olayın sessiz sedasız örtülmesinden rahatsız olur. Sürekli farklı kişilerin başına gelen aynı olaya kimse anlam veremez. Burda ki canavar hiçbir insanı ayırmadan herkese aynı şeyleri yaşatır. Kaçtıklarını sanıp tam kaçtık diye sevinicekken aslında hiçbir zaman kaçamayacaklarını en sonunda bütün kurbanları farkeder. Önce kaçırıp daha sonra travmatik bir şekilde insanın zihnine girer. İnsanın vucüdunda bir virüs gibi yayılmasını sağlar. Seçtiği kurbanların hepsini travmatik sonuç sebebiyle ya birilerini öldürürler ya da kendini öldürürler. Bir kız tüm bu olanların hepsini fark edip canavarla savaşabilmek için sürekli yollar arar. Sürekli doğru yolu bulduğunu düşünüp en sonun da denediği zaman yanıldığını görür. Bir çok şey denemesine rağmen hala pes etmeden hem kaçar hem savaşır. Polisler adamın kaybolan kızını ormanın içinde üstü başı kan bulaşmış halde bulmuştur ama bu kan kızın kanı değil başkasının kanıdır. Polis kızı karakola götürür ve adama haber verir. Adam kızının değişik davrandığını ve kendi kızı olmadığını söylediğinde polis şüphelenir ve kızı muayeneye sokar. Kızın başına herkesin başına gelen şey gelmiştir ve kız kendi benliğini unutmuştur. Adam bu durum yüzünden kafayı yer ve napıcağını bilemez hale gelir. Adamın kızı rahat durmadan sürekli olay çıkarıp sağa sola saldırmaya çalışır ve polisler kızı herkesin iyiliği için hücreye kapatır. Polis kızın kime ne yaptığını öğrenebilmek için detaylı bir incelemeye girdiği zaman olayları yavaş yavaş fark etmeye başlarlar. Polisler olayların farkına vardıkça bu durumla savaşan kızı da farketmişlerdir ve kızı bulup her şeyi öğrenmek için kızın peşine düşerler. Kız bu durumu fark eder ama ne olduğunu anlayamadığını için tüm suçun üstüne yıkılacağını düşünür ve polislerden kaçmaya çalışır. Kız polislerden kaçmaya çalışsa bile en sonunda polislere yakalanır ve polisler istediği tüm soruları sorup açıklama yaptığı zaman kız polislere yardımcı olabilmek için istedikleri her cevabı verir. Polisler bu olay sonucunda napıcağını bilemez, düşünmeye başlarlar ve o sırada kızı serbest bırakırlar. Kız en son yol olarak hiçbir çözüm yolunun olmayacağını anladığı zaman her şeyin başladığı yere döner ve beklemeye başlar. Yavaş yavaş ona doğru yaklaştığını hisseder ve bu sefer kaçmak için çabalamadan teslim olmaya karar verir. Sonunda canavar son kurbanına da istediği şeyi yapar. Kız kendi benliğini acı içinde unutmaya başlar. Ne kadar direnmeye çalışsa da hiçbir faydası olmadığının farkına varır. Canavar son kurbanına da istediğini verdikten ve onun ölümünden sonra da ortadan tamamen kaybolur.

 

Son zamanların en korku dolu dakikalarini içerisinde barındıran Uzun Kabus full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dehşetin Yüzü adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Uzun Kabus Türkçe Dublaj izle – 2018 Amerikan Korku Filmi"

Benzer Filmler