Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Umut Çiftliği Türkçe Dublaj 2017 izle – Şapkalı Kovboy Filmleri

Film Bilgileri

Umut Çiftliği Türkçe Dublaj 2017 izle – Şapkalı Kovboy Filmleri
720p

At sevgisinin ne kadar güzel bir duygu olduğunu anlatan Umut Çiftliği Türkçe dublaj izle, dramatik sahneleri ve duygusal anları ile insanları yasa boğan bir filmdir. Yapımcılar tarafından 11.000.000 dolar harcanarak yapılan bu filmin izlenme sayısı ise 1.743.894 kişidir.

 

Umut Çiftliği 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Hayatlarını at yarışı yapılan hipodromlara at yetiştirerek kazanan karı koca, aynı zaman da yetiştirdikleri bu atlara adeta evlatları gibi bakmaktadırlar. Türklere kutsal olduğu kadar yabancı ırklara da kutsal olan bu hayvanlar bu aile için çok farklı bir kutsallığa sahiptir. Nesilden nesile at eğitimi ile uğraşan bir sülaleden gelen adam karısı ile birlikte sabahtan akşama kadar atları ile ilgilenmektedir. Bir at hastalandığı zaman başında uyuyacak kadar atlarına sahip çıkan bu aile bir sabah at çitfliğine gittiğine dumanların yükseldiğini görürler. Bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangından ötürü at çiftlikleri alev alev yanmaktadır. Yangını söndürmek için itfaiyeciler gelene kadar saatlerce savaşan bu insanlar yangını söndürdüklerinde ise acı gerçek ile karşılaşırlar. Atlarının tamamı telef olmuş olan bu aile, sadece atların canlarını koruyamadıkları için üzülmüşlerdir. Yangının neden çıktığını araştırdığında ise birileri tarafından yakıldığını anlayan adam, bu suçluların peşine düşecek ve insanüstü bir mücadele göstererek yangını çıkaranları yakalamak isteyecektir. Umut Çiftliği tek parça izle adlı filmin bu duygusal konusu ise izleyicileri filmin başından sonuna kadar göz yaşlarına boğmuştur.

 

At sevgisinin konu alındığı ve atların insanların en iyi dostu olduğunu anlatan Umut Çiftliği full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir dram filmi izlemek isteyenler için Midnight Runners adlı filmde sitemize eklenmiştir.

2 yorum bulunmaktadır: "Umut Çiftliği Türkçe Dublaj 2017 izle – Şapkalı Kovboy Filmleri"
  1. mustafa_sabanci 11 Temmuz 2018, 15:19

    Umut Çiftliği filmindeki adam çok başarılı rol yapmış. Kendisini tebrik ediyorum.

  2. aliyldr03257755 11 Temmuz 2018, 15:19

    Sevdim bu filmi. Oldukça başarılı iş çıkarmışlar. Umut Çiftliği filmini ailecek izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler