Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Uğur Böceği Türkçe Dublaj İzle – Lady Bird Full Baş Kaldırma Filmi

Film Bilgileri

Uğur Böceği Türkçe Dublaj İzle – Lady Bird Full Baş Kaldırma Filmi
720p

Amerika Birleşik Devletleri yapımı olarak karşımıza çıkan ve dramatik bir öyküye sahip olan Uğur Böceği Türkçe dublaj izle filmi, sinemaların en rehavet gören filmlerinden olmuştur. 2017 yılında vizyona girdikten sonra 25.626.262 kişi tarafından izlenen bu film eleştirmenlerinden de tam not almıştır.

 

Uğur Böceği tek part izle

 

Uğur Böceği izle adlı filmin konunusu ele aldığımız zaman çok farklı bir konuya sahip olduğunu anlıyoruz. Lady Bird adında bir kız 2002 yılında Amerika’da olan kriz sonrasında babasını kaybetmiş ve o zor şartlar altında annesi ile birlikte yapa yalnız kalmış bir kızdır. Annesinin asiliği, vurdumduymazlığı ve suratsızlığı altından büyüyen bu kız sonunda annesi gibi bir kadın olmayacağını, insanları seven, onlara gülen bir yapıya sahip olacağını söyler. Annesi bu söylem karşısında kızına ne kadar kızarsa kızsın, Lady Bird bu duruma hiç aldırış etmeyecektir. Hayatına yeni yeni yön vermeye başlayan bu kızın karşısına Pitt adında bir delikanlı çıkınca kızın hayatı baştan sona değişecektir Hayatından kısaca bahseden ve aldığı kararları da delikanlıya anlatan bu kıza, Pitt oldukça destek verecek ve sahip çıkacaktır. Bu zorlu yolda kızın en büyük destekçisi ise bu erkek arkadaşı olacaktır. İnsanlar ailelerinde sevmedikleri şeyleri kendileri değiştirmelidirler. Yanlış bir şey var sa ortada nesilden nesile değiştirilerek ortadan kaldırılmalıdır. Bunun adımlarını atan Lady Bird ise oldukça mutlu olduğu erkek arkadaşının desteği ile de bu durumu kolayca başaracaktır.

 

Ailelerin tamamını izlemesi gereken bir film olan Uğur Böceği tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p görüntü versiyonu ile eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmimize benzer bir film daha izlemek isterseniz Merhamet adlı filmimize göz atabilirsiniz.

7 yorum bulunmaktadır: "Uğur Böceği Türkçe Dublaj İzle – Lady Bird Full Baş Kaldırma Filmi"
 1. AisMarvelia 14 Haziran 2018, 12:00

  Üyeliğimi de yaptım. Bundan sonra buradayım. 🙂 Elinize sağlık çok iyi bir site 🙂

 2. ferdikocaa 14 Haziran 2018, 12:01

  uğur böceği yöneticilere kuru teşekkür etmek olmuyor arkadaşlar emege katkı yapmak istiyorsanız reklamlara tıklayında adamlar emeginin karşılıgını hakkıyla alsınlar.

 3. camirbey 15 Haziran 2018, 12:36

  kaç defa izledim saymadım.daha da izlemeye devam edeceğim çok güzel çünkü.o beğenmeyen kişinin sorunu ne acaba?acaba genelde ne izliyorlar da bunu beğenmiyorlar merak ettim.

 4. veyisustacom 15 Haziran 2018, 12:36

  vallahi tebrik ederim seni admin gerek filmlerin kalitesi olsun gerek diğer sitelerin hiçbirinde olmayan sahnelerde eklemen seni çok üst düzey ve elit bir site sahibi yapıyor umarım hep böyle kalır siten tüm aile takipteyiz bu siteyi 🙂

 5. TaliaEzgi 16 Haziran 2018, 16:35

  Teşekkür ederiz en iyisi sizsiniz başarılarınızın devamını dileriz

 6. ozdilekpark_ist 16 Haziran 2018, 16:36

  Uğur Böceği Senaryo görsel efektler muhteşem TSK ederiz bunun yaninda hizmetinizd çok kaliteli sürekli izlenilerek seri

 7. hülya kılıç 13 Ağustos 2018, 19:55

  Filmi indirebiliyor muyuz? 🙂

Benzer Filmler