Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Ufak Suçlar Full Hd Tek Part izle – Beyaz Suç Yalanları 2017 Filmi

Film Bilgileri

Ufak Suçlar Full Hd Tek Part izle – Beyaz Suç Yalanları 2017 Filmi
720p

2017 yılının en dramatik filmleri arasında gösterilen ve devletlerin insanları cezaevine attıktan sonra tahliyelerinde kesinlikle yardımcı olmadığını konu alan Ufak Suçlar Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 1.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Film sinemalar da 1.532.942 kez izlenerek beklenenden fazlasını karşılamıştır.

 

Ufak Suçlar 720p izle

 

Ufak Suçlar full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Harry adında bir polis memuru, hayatını suçluların peşinde koşarak kazanan bir insandır. Tayini kendi kasabasına çıktıktan sonra yıllarca kasabasında rahat bir şekilde polislik görevini yerine getirmektedir. Kasaba insanları tarafından oldukça sevilen bu adam bir operasyon sırasında yanlışlıkla bir çocuğun ölümüne sebep olur. Bu durum kasaba da duyulunca bir anda istenmeyen adam haline gelen Harry, mahkemeden çıkan karar sonrasında 8 yıl hapis cezası alır. 8 yılını ceza evinde geçirdikten sonra tahliye olan bu adam, hayata yeniden alışabilmek ve yeniden bir düzen kurabilmek için kasabasına döner. Fakat olayı hala unutmamış olan kasaba halkı Harry’i kasabalarında istememektedirler. Kendi kasabasında özgürlüğe ve hayata daha rahat alışacağını düşünen bu eski polis memuru belkide hayatının en büyük hatasını kasabasına dönerek yapmıştır. Halkı tarafından oldukça dışlanan bu adamın hayata alışmak yerine yaşanan bu durumlar sonrasında intiharın eşiğine gelmesi, kasaba da onu anlayan tek dostu olan Hanry’i oldukça korkutmaktadır. Duygusal sahneleri ile insanların gönlünde taht kuran Ufak Suçlar izle adlı filmi izlerken cezaevinden çıkan adamlara yardımcı olmanın ne kadar doğru bir şey olduğunu anlayacaksınız.

 

2017 yılında vizyona girdikten sonra eleştirmenler tarafından tam not alan ilk duygusal ve dram filmi olan Ufak Suçlar tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film olan Benim Varoş Hikayem adlı filmi de sitemizden bularak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

2 yorum bulunmaktadır: "Ufak Suçlar Full Hd Tek Part izle – Beyaz Suç Yalanları 2017 Filmi"
  1. stalkyedim 11 Temmuz 2018, 15:20

    Ufak Suçlar filmi tam anlamı ile gerçekçi olmuş. Sahneler falan tam süper. Bence zamanın hakkını veren bir film.

  2. asesnsms 11 Temmuz 2018, 15:20

    Bakınız en güzel film olabilir hayatınız da izlediğiniz. Bence zaman kaybetmeden izlemeyenler de Ufak Suçlar filmini izlesinler.

Benzer Filmler