Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Uçurtma Avcısı izle 2007 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Uçurtma Avcısı izle 2007 türkçe dublaj full hd
1080p

Khaled Hosseini’nin aynı isimdeki romanından uyarlanmış 2007 yapımı Uçurtma Avcısı filmi, eleştirmenler ve sinemaseverler tarafından oldukça beğeni toplayan bir yapım. Marc Forster’in yönetmen koltuğunda oturduğu Uçurma Avcısı filmini kitaptan beyaz perdeye uyarlayan isim usta senarist David Benioff. Filmin yapımında aynı zamanda Khaled Hosseini’nin de görüşlerinden yararlanılmış. Çok fazla tanınmayan fakat fazlasıyla yetenekli bir oyuncu kitlesi olan filmin başrollerini Khalid Abdalla, Ahmad Khan Mahmoodzada gibi isimler paylaşmakta. Marc Forster, Uçurtma Avcısı filmi ile, kariyerinin en önemli işlerinden birini yapmış kabul ediliyor. Film, etkileyici atmosferi ve senaryosu ile 1 oscar adaylığına da sahip. Bunun dışında 6 ödülü ve 22 farklı ödül adaylığı bulunmakta.

 

 

 

uçurtma avcısı full hd izle

 

 

 

 

Uçurtma Avcısı Türkçe dublaj izleme imkanına da sahip. Film, 70’li yılların Afganistan’ında geçiyor. Amir ve Hassan adında iki küçük çocuk, birbirlerinin en yakın arkadaşı oluyorlar. Birlikte yetiştikleri evde, hiç akıllarından çıkmayan anılar yaşarlar. Bir süre sonra, Amir Kaliforniya’ya gider ve orada büyür. Fakat bir süre sonra, en yakın arkadaşı Hassan’ın oğlunun tehlikede olduğunu öğrenir ve ona yardım etmek için çok tehlikeli bir halde olan Afganistan’a gider. Bu sırada Taliban’ın kontrolü altında olan Afganistan’da yaşanan macera, romantizm ve dram dolu bu yapım, pek çok insanın hafızalarında unutulamayacak izler bırakmış bir film.

 

 

 

Film hakkında çok fazla olumlu yorum bulunuyor. Genelde çoğu eleştirmen tam not vermese de yeteri kadar puan vermiş. Uçurtma Avcısı HD izlemek için hd versiyonlara da sahip. Filmin içerisinde, İngilizce, Dari, Puşto, Rusça ve Urdu dillerini görmek mümkün. Çekimler ise Çin ve Amerika Birleşik Devleteri’nde gerçekleştirilmiş. Filmdeki görsel efektler ise DreamWorks tarafından hazırlanarak filme eklenmiş.

5 yorum bulunmaktadır: "Uçurtma Avcısı izle 2007 türkçe dublaj full hd"
 1. ikbalveakis 23 Ocak 2018, 12:45

  Tekrardan izlicem çok keyif aldım.

 2. champagnemevo 23 Ocak 2018, 12:46

  Çok güzel film yapmışlar harika olmuş.

 3. afodersiniz 24 Ocak 2018, 14:43

  Ne kadar güzel film olmuş helal olsun yapmış adamlar.

 4. fato 20 Şubat 2018, 21:53

  harika izlenir…

 5. kadir 2 Mart 2018, 18:04

  İzlerken ne kadar keyif aldım teşekkürler yüklediğiniz için

Benzer Filmler