Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Tuzdan Kaide 2018 Sansürsüz izle – Türk Yerli Drama Filmleri

Film Bilgileri

Tuzdan Kaide 2018 Sansürsüz izle – Türk Yerli Drama Filmleri
720p

Gözlerden uzak bir yerde yaşayan ve daha sonradan kız kardeşinin peşine düşen bir kadının dram dolu hikayesinin anlatıldığı Tuzdan Kaide sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcıların açıklamalarına gören Tuzdan Kaide izle adlı film sinemalar da 5.268.382 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Tuzdan Kaide full izle

 

Bu harika eserin konusurundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mağarada yaşayan ve hayatı boyunca insan içine çıkmamış bir kadının ikiz kardeşi için istanbula gitmesini ele alıyor. Yıllar önce anneleri tarafından terkedilmiş bu iki kız kardeş birbirlerinden ayrı olmaya karar verir. Bir tanesi sessiz sedasız bir hayatı tercih ederken. Diğer kız kardeş eğlence mekanlarında şarkı söyleyerek geçimini sürdürür. Sanem mağaradan ayrılıp istanbula kardeşini aramaya gider. Ancak başına bir takım kötü olaylar gelir. 30 yaşında hamile olan bu kadını zorlu bir dönem bekler. Kız kardeşini bu büyük şehirde bulması bir haylı zor olacaktır. Yıllar sonra kız kardeşini bulmayı başaran Sanem bu durumdan çok memnundur. Kardeşinin çalıştığı yeri bulan Sanem artık kız kardeşini bura da çalışmadığını öğrenir. Kız kardeşini bulmak için biraz daha çabalaması gerekmediktedir. Sonunda kız kardeşinin bu eğlenceli hayattan uçup gittiğini ve kendisine yeni bir hayta kurduğunu öğrenir. Kız kardeşinin bir çicekçi dükkanı vardır. Sanem oraya giderek kız kardeşini osrar. Ancak yaşlı bir kadın onun bir trafik kazası sonucunda öldüğünü öğrenir. Bunun sonucunda yıkılan abla ne yapacağını bilemeyerek kendisini suçlar. Kız kardeşi Sanem’e çiçekçi dükkanını emanet etmiştir. Artık onunda düzgün bir hayatı olmasını istediği için. Sanem bu durum sonucunda daha fazla başına gelenleri kaldıramaz ve büyük şehirden kendi yaşadığı mağaraya dönmek için yola çıkar. Buraya kız kardeşini aramak için gelmiştir onu bulmayıp geri dönme kararını alır. Yola çıktığı zaman doğum sancısı başlar ve insanlar tarafından hastaneye kaldırılır. Bebeğinin ölümü sonucunda Sanem iyice kötüleşir. Bundan sonra sanemi sessiz bir hayat değil çığlıklar uyandıran bir hayat beklemektedir. Bu zorlukları tek başına atlatabilmesi için çok çabalaması gerekir. Türkiye’de yapılan en iyi dram filmleri arasındaki yerini alan Tuzdan Kaide full hd izle adlı filmi izlerken göz yaşlarınıza hakim olamayacak ve kardeşinize olan ilginizin artması ile daha da mutlu olacaksınız.

 

Son zamanların en dramatik filmleri arasında yerini alan Tuzdan Kaide tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Uzun Kabus adlı korku ve drama filmini de izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler