Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Tutmayın Beni 2016 Sansürsüz izle – Leyla Üner Ermaya Komedi Filmi

Film Bilgileri

Tutmayın Beni 2016 Sansürsüz izle – Leyla Üner Ermaya Komedi Filmi
720p

2016 yılında vizyona giren ve izleyenler tarafından büyük eleştirilere maruz kalan Tutmayın Beni sansürsüz izle adlı film sinemalar da 56.278 kişi tarafından izlenmiştir. Tutmayın Beni izle adlı film bu kadar eleştiri alınca internet üzerinden en çok aranan film haline gelmiştir. 1.600.000 TL harcanarak çekilen bu film kesinlikle beklentileri karşılamamıştır.

 

Tutmayın Beni 2016 full izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ayşe adındaki kilolu bir kadın aşık olduğu erkeklerin kendisini bir türlü beğenmemesinden dolayı kendisine bir iş bulmaya ve hayatını çalışarak geçirmeye karar verir. Son derece kilolu olan bu kadına arkadaşları güvenlik görevlisi olmasını önerirler. Bu öneri sonrasında güvenlik olmak için gerekli şartları araştıran kadın, kendisin de bu şartların hepsinin olduğunu anlar. Hemen bir güvenlik şirketine yazılan ve güvenlik kartı alan bu kadın, kartı aldığı şirket tarafından bir avm ye güvenlik görevlisi olarak sokulur. Bura da kendisini müdürüne ve diğer çalışanlara kısa zamanda sevdiren bu kadının başından geçen tüm komik olaylar tek tek sahneye aktarılmıştır. Özellikle gördüğü güzel kadınları daha çok arayan ve bu kadınlar yüzünden erkeklerin kendisi gibi kızlara bakmadığına inanan bu kadın, güzel kızlara avm de çektirdiklerinden dolayı bir çok şikayet alsa da müdürü tarafından sevilen bu kahramanımız kesinlikle işten çıkarılmamaktadır. Birbirinden komik olayların yaşandığı Tutmayın Beni tek parça izle adlı filmi izlerken gülmekten karnınıza ağrılar girecek.

 

2016 yılının en az izlenen filmi olmasına rağmen dikkatli izlenildiğinde bir çok komik sahnesi bulunan Tutmayın Beni full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Şansımı Seveyim adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Tutmayın Beni 2016 Sansürsüz izle – Leyla Üner Ermaya Komedi Filmi"
  1. Karaosmanglu07 11 Temmuz 2018, 15:42

    Hayatımda izlediğim en dandik film. Tutmayın Beni filmini sakın izlemeyin. zaman kaybı

  2. hazalscamera 11 Temmuz 2018, 15:42

    Bu filmi yazan yazarın içine sokayım. Başroldeki kadında TVyi bozdu amk. Bu ne lan

  3. brderlineee 11 Temmuz 2018, 15:43

    Yazık lan öyle demeyin. Tutmayın Beni tamam izleyin ama küfür etmeyin. Birza dandik olmuş ama evet.

Benzer Filmler