Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Tut Yüreğimden Anne Tek Parça izle – Türkiye Dram Filmleri 2018

Film Bilgileri

Tut Yüreğimden Anne Tek Parça izle – Türkiye Dram Filmleri 2018
720p

Tam bir dramatik konunun ele alındığı ve izleyicilerini derinden etkileyen Tut Yüreğimden Anne tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Tut Yüreğimden Anne izle adlı film sinemalar da dram sevenler tarafından 2.156.273 kez izlenmiştir.

 

Tut Yüreğimden Anne 2018 izle

 

Tut Yüreğimden Anne sansürsüz izle adlı dramatik yerli filmimizin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Okan ve Sibel adındaki iki genç birbirlerini delicesine sevmektedir. Bu aşklarını evlilik ile taçlandıran Sibel ve Okan bu evliliğin meyvesini de en kısa zamanda alırlar. İlk olarak erkek çocukları olan ve adını Janberk koyan bu çift, mutluluklarına mutluluk katan erkek çocukları ile son derece güzel bir şekilde hayatlarına devam ederler. Bir süre sonra yeniden hamile kalan Sibel bu kez bir kız çocuğu dünyaya getirir. İkilinin en büyük hayali bir kız ve bir erkek evlatlarının olması olduğundan dolayı bu hayallerine ilk 2 evlatta ulaşırlar. Kızlarına son derece düşkün olan bu anne ve baba, kızlarının 2 yaşına gelmesine rağmen konuşmamasından şüphelenerek onu hastahaneye götürürler. Melek adını koydukları kızları bir çok muayeneden geçtikten sonra acı haber aileye verilir. Kızlarının otistik rahatsızlığı olduğunu öğrenen ailenin bir anda dünyası başına yıkılır. Bu denli büyük bir rahatsızlığı olarak dünyaya gelen Melek’i babası ve aile içerisinde bulunan kimse kabul etmez. Daha sağlıklı evlat hayal eden Okan ise Melek adlı kızına bir türlü rahatsızlığından dolayı ısınamaz. Fakat Sibel ise tüm aile fertlerine inat anne yüreği ile kızını bağrına basar. Hastalığı ne olursa olsun kızına deli gibi bağlı olan Sibel tüm hayatını kızının iyi olması için harcamaya karar verir. Fakat bu durumdan pek memnun olmayan Okan ise, kızı yüzünden kendisinden uzaklaşan karısını artık yatağında bile istememektedir. Bu durumu Sibel anladığında ise iyice üzüntüye kapılır. Bu üzüntü sonrasında kanser olduğunu öğrenen kadının ise hayattaki tek korkusu ise erkenden ölerek kızının bu vahşi dünyada yalnız kalmasına neden olmak olacaktır.

 

Bir annenin hayatının her noktasındaki güzel şeylerden vazgeçerek otistik kızına hayatını adamasını konu alan Tut Yüreğimden Anne full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kapıdaki Sır adlı filmimizi de seyredebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Tut Yüreğimden Anne Tek Parça izle – Türkiye Dram Filmleri 2018"
  1. Noblefille 12 Eylül 2018, 21:37

    Anneler bence bunu izlemeli. Tut Yüreğimden Anne izle filmi şahane olmuş.

Benzer Filmler