Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Troller 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Yapımı Dev Yaratık Filmleri

Film Bilgileri

Troller 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Yapımı Dev Yaratık Filmleri
720p

Son zamanların en iyi animasyon filmlerinden olan ve Amerikan yapımcıları tarafından yapılan Troller Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Troller izle adlı film sinemalar da 5.264.494 kişi tarafından beyaz perde karşısın da izlenmiştir.

 

Troller 2018 full izle

 

Troller full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, iki yaramaz trol olan Leaf ve Bellyrumble hayatların da devamlı maceralar yaşayan ve hayatlarını bu şekilde devam ettiren iki troldür. Trol kraliyetin de yaşayan bu iki kafadar trol kralları Basil’in yönetiminden oldukça memnunlardır. Kraın diğer trollere olan saygısı ve sevgisi bu iki trolün de dikkatindem kaçmamış ve kralları için ölümü bile gözüne alabilecek durumdalardır. Kral Basil’in tek kızı olan Prenses Cupcake ise hayatını tıpkı Leaf ve arkadaşı gibi maceradan maceraya yaşamasını seven ve girdiği tehlikeler sonrasında devamlı başını belaya sokarak babasını da zor durumda bırakan bir troldür. Babasının her ne kadar artık büyüdüğünü ve babasına ait olan krallığı korumak için hareketler de bulunması gerektiğini söylese de Cupcake babasının bu dediklerini asla takmaz. Tam bu olayların yaşandığı sıra da kötü trol Grunt ve güçlü bir ejderha olan Scorch, kralı ortadan kaldırarak kraliyeti ellerine geçirme planı yaparlar. Yaptıkları planları tam olarak istedikleri gibi gittiğinden dolayı kralı rahatlıkla kaçıran bu ikili Prenses Cupcake’den kraliyeti kendisine teslim etmesini isterler. Babasının sözünü dinlemediğinden dolayı bu hale geldiklerini düşünen bu güzel kız, babasını bu durumdan kurtarmak için planlar yapmaya başlar. Bu sıra da ülkenin iki çılgın trolleri olan Leaf ve arkadaşı ise çok sevdikleri krallarının kaçırıldığını öğrenince hemen Prenses Cupcake’ye ulaşarak kralı kurtarma konusunda kendilerine yardım etmek istediklerin söylerler. Bu iki kafadar trolden Leaf prensesi görür görmez aşık olur. Bu yüzden kralı kurtarmayı daha çok isteyen Leaf, kralı kurtardıktan sonra kızın sevgisini kazanacağını ve krala damat olabileceğini düşünür. Bu üç maceraperest trol bir araya geldikten sonra başlarına açacakları macera dolu olaylar ise sizleri adeta gülme krizine sokacak.

 

2018 yılında vizyona girdikten sonra sadece çocuklar değil büyükler tarafından da oldukça sevilen Troller tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İstanbul Muhafızları adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Benzer Filmler