Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Trespass Against Us izle 2016 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Trespass Against Us izle 2016 türkçe dublaj full hd
1080p

ABD yapımı olan Trespass Against Us filmi yani Bize Karşı Mücadele, adından da anlaşılacağı gibi bir polisiye filmi. Yönetmen koltuğunda Adam Smith’in oturduğu bu senaryonun yapımcı koltuğunda da Andrea Calderwood ve Gail Egan gibi önemli isimler yer alıyor. Film, suç işlemenin gelenek olduğu ve gelecek zamana da aktarıldığını anlatan bir kuşak teması ile karşımıza çıkıyor. Cutler ailesi, yasa dışı işler yapmak, yağmalama, polise ve kanunlara karşı çıkmak gibi suç dolu bir hayat yaşarlar. Polisiye filmi olarak kategori edilen bu filmde aksiyon ve gerilim asla eksik olmuyor. İngilizce dili kullanılan bu filmin birçok dublajı ve alt yazısı mevcut. Trespass Against Us 2017 Türkçe dublaj izlemek isteyenler için de dublajı bulunuyor.

 

 

 

Trespass Against Us full izle

 

 

 

Clad Cutler, yani Cutler ailesinin oğlu ceza evine girer. Aynı zamanda da dışarıda bir oğlu bulunan Clad bir gün bu hayattan sıkılır ve oğlu için daha dürüst bir yaşam seçer. Çocuğunun geleceği için hayatında ki kötü olan bütün alışkanlıklarından vazgeçen Clad, bu seçiminden dolayı kendisini babası ile bir savaş halinde bulur. Bu aile içinde ki basit bir savaş mı olacak yoksa iyi kötü savaşı olarak mı adlandırılacak bilemeyiz. Fakat filmi izleyenlerin gerilimden daha çok şey hissedeceğiniz kesin. Trespass Against Us 2017 izleyenler gerilim dolu baba oğul savaşının yanında, oğlu için bu mücadeleye giren Clad’e de üzülecekler. Clad bu hayattan sıkılmakta ve oğlu için daha iyi yaşam sunmak ister iken babası Clad’in aslında başka bir hayat yaşamak istediğini anlar. Clad’in oğlu için böyle bir şey yapmadığını düşünür ve nesilden nesile, kuşaktan kuşağa aktarılan bu arkaik düzenlerinin içine oğlunu ve torununu sokmaya çalışır. Baba oğul arasında ki savaş bir anda değişik ve farklı amaçlara doğru gider. Bu serüvende asla tek düzen görmeyeceksiniz. Trespass Against Us 2017 full hd izlemeyi sevenler içinde farklı kalite seçenekleri ile bulunmaktadır.

 

Bu düzen üçüncü kuşağa kadar gidecek mi yoksa Clad hayalinde ki yaşama kavuşacak mı? gibi bütün sorularınız film de cevaplanıyor. Sorularınızın cevaplarını alırken çok şaşıracaksınız. Bize Karşı Mücadele 2017 izleyenlerin tekrar tekrar sıkılmadan izleyecekleri ve arşivlerine mutlaka eklemek istedikleri filmler arasındadır.

4 yorum bulunmaktadır: "Trespass Against Us izle 2016 türkçe dublaj full hd"
 1. exoftjuzzy 23 Ocak 2018, 12:49

  Tekrardan izlicem mükemmel olmuş.

 2. xatsnom94 23 Ocak 2018, 12:49

  Çok güzel olmuş izlerken çok beğendim.

 3. exoftjuzzy 24 Ocak 2018, 14:45

  İzlemekten çok keyif aldım herseke tavsiye ederim gençler.

 4. bahattin 2 Mart 2018, 18:07

  Çok beğendiğim bir film oldu arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Benzer Filmler