Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Transit 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa ve Almanya Dramatik Hikayeleri

Film Bilgileri

Transit 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa ve Almanya Dramatik Hikayeleri
720p

Dünya Savaşı sırasında Paris’te mahsur kalan bir adamın hayatının beyaz perdeye aktarıldığı Transit Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.900.000 dolar olarak açıklanmıştır. Transit izle adlı film sinemalar da 5.364.482 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Transit full hd izle

 

Transit tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Alman askerleri Paris’i işgal etmek için komple etrafını sarmışlardır. Kendilerine gelecek en ufak emir sonrasında Paris’i yerle bir etmek için bekleyen milyonlarca askerin arasında bir adam bulunmaktadır. Gerog adındaki bu adam, İngiltere tarafından gönderilen ve orada son derece önemli yazılar yazan bir yazarın eşyalarını kendine ulaştırması gerekmektedir. İngiltere Kralı’ndan aldığı emiri hemen yerine getirmek için işgal edilmek üzere olan Paris’e korkusuzca giren bu adam yazarın kendisini bulduğu zaman büyük bir psikolojik  sorun sonrasın da intihar ettiği ortaya çıkar. Bu adamın intiharından sonra ulaştırmak istediği çantanın içerisin de ne olduğunu merak eden Gerog, çantayı açtığı zaman çok gizli bilgilere ulaşır. Bu bilgiler içerisin de dünya savaşının aşırı derece de şiddetleneceği ve kendisinin kurtarılması gerektiği, bunun için büyük devlet adamlarının içinde bulunacağı bir kente savaşın uğramayacağı yazmaktadır. Diğer yerler de olan insanların neredeyse yarısının yok olacağını öğrenen bu adam sonunda kendi kendine bir karar alır. Kendisini ölüme gönderen ve oradan sadece bir adam kurtarmak isteyen kralına inat kendisi Weidel adlı yazarın yerine geçecek olan bu adam, savaşın uğramayacağı kente bu isim le gitmeye karar verir. Amacı hayatta kalmak ve yeni düzende sözü geçen bir insan olmak olan Gerog, bu sırada kalabalık arasında tanışacağı Marie sayesinde hayatı baştan sona değişecektir. Hayatın da ilk defa aşık olacak olan bu adamın hayatta kalma iç güdüleri ile aşk duygusu birbirine girince, hayatının en zor kararlarını almak zorunda kalacaktır.

 

2018 yılının en iyi aşk ve ihanet filmlerinden olan, izleyicilerin yüreğini yerinden hoplatan sahnelere sahip Transit full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İçimdeki Hazine adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Benzer Filmler