Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Transformers Kayıp Çağ Türkçe Dublaj izle 2014

Film Bilgileri

Transformers Kayıp Çağ Türkçe Dublaj izle 2014
720p

Harika bir aksiyon ve macera filmi ile karşınızdayız. 2014 yapımı Transformers Kayıp Çağ izle filmi 27 Haziran da Türkiye’de vizyona girerek büyük ilgi görmeyi başardı. 166 dakikalık filmin başrollerinde Kelsey Grammer, Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Sophia Myles, Nicola Peltz gibi başarılı oyuncular yer alırken yönetmenliğini ise The Rock, Bad Boys, Pearl Harbor gibi başarı kazanmış filmlerin yönetmeni Michael Bay üstlenmektedir. İmdb de 5.8’lik puan alan film görsel efektlerle de dikkat çekiyor.

 

Transformers-Age-of-Extinction-izle

 

Transformers 4 full hd izle filmi serinin devam filmi olma niteliğinde. Daha önce ki serilerden farklı olarak filmin bu serisi daha nefes kesen sahneler içermektedir. Konu olarak da ilgi çeken filmde ABD’nin Teksas eyaletindeyiz. Bu eyalette Cade adında mütavazi bir hayat yaşayan araba tamircisi birgün hurda bir kamyonet eline geçecektir. İlk seferde sıradan bir hurda gibi duran kamyonetin yaralı Optimus Prime olduğu er geç gün yüzüne çıkacaktır. Cade’i bu dakikadan sonra sıkıntılı günler beklemektedir. Çünkü Optimus Prime’nin sinyallerini CIA tespit etmiştir. Artık masum Cade’nin önünde iki seçenek vardır. Ya yaralı Optimus Prime’yi diğer arkadaşlarının yanına teslim edecek ve dünyanın kurtulmasına aracı olacaktır ya da CIA yetkililerine yaralı Optimus Prime’yi teslim edecektir. Artık geleceği kurtarmak bu masum araba tamircisinin elindedir. Transformers 4 Age of Extinction filminde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Transformers serisinin son filmi Transformers 5 de yakında sitemizde olacaktır.

 

Gerek efektleri gerek ise oyuncu performansları ile dikkat çeken Transformers 4 Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemizde bulabilirsiniz. Maceradan maceraya koşacağınız bu temposu yüksek filmi tek parça veya partlı online full hd 720p kalitede filmrax.com adresinden ulaşabilirsiniz. Mutlu seyirler. Ayrıca Godzilla izlemenizi de tavsiye ederiz. Bu devasal yaratık şimdi eskisinden daha güçlü bir şekilde karşınızda.

Benzer Filmler