Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Transformers 3 izle Ay’ın Karanlık Yüzü 2011 full hd

Film Bilgileri

Transformers 3 izle Ay’ın Karanlık Yüzü 2011 full hd

Transformers efsanesi iki yıl aradan sonra kaldığı yerden Transformers 3 izle filmiyle devam ediyor. Yönetmen Michael Bay’in ilk iki filmden elde ettiği tecrübeyi başarıyla aktardığı filmde, aksiyon ve bilim kurgunun çıtası bir adım daha yukarı çıkıyor.

 

transformers-3-izle

 

Kahramanımız Sam rolünde Shia LaBeouf yine iş başında, ancak bir farkla. İlk iki filmde Shia LaBeouf’e eşlik ederek  Mikaela Banes karakterine can veren Megan Fox, Transformers 3 full hd izle yapımında oynamıyor. Fox’un yerini Mad Max: Fury Road filminin güzel yıldızı Rosie Huntington-Whiteley almış. Peki, üçüncü filmde sinemaseverleri neler bekliyor? Tabii ki Autobotlar ile Decepticonlar’ın var olma savaşı Transformers 3: Ayın Karanlık Yüzü’nde de devam ediyor. Ancak bu filmde neredeyse kötü kalpli Megatron kadar güçlü yeni bir kötü karakter Optimus Prime ve arkadaşlarının karşısına çıkıyor; Shockwave.  Ayrıca yeni filmde robotlarımız ABD ile Rusya arasında Soğuk Savaş döneminde zirve yapan Yıldız Savaşları projesine de dahil oluyorlar. Amaç ise Ay’a saklanmış Cybertronian isimli uzay gemisini bulmak ve sırlarını keşfetmek. Michael Bay önceki filmlerin üzerine bir taş daha koyuyor ve görsel efektlerde çığır açacak kullanımlarla Transformers 3: Ayın Karanlık Yüzü filminde aksiyon ve bilimkurgu severleri bir hayli memnun edecek bir film ortaya çıkarmayı başarıyor.

 

Aynı ekip ve konu üzerinden yürüyen, yine de kendisiyle tekrara düşmeyen Transformers serisinin üçüncü filmi Transformers 3 720p izle izleyenleri pişman etmeyecek bir yapım olarak listedeki yerini alıyor.

Benzer Filmler