Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Transformers 2 izle Yenilenlerin İntikamı 2009 full hd türkçe dublaj

Film Bilgileri

Transformers 2 izle Yenilenlerin İntikamı 2009 full hd türkçe dublaj

2007 yılında beyazperde de fırtınalar estiren Transformers efsanesi o kadar çok beğenildi ki yapımcılar iki yıl aradan sonra devam filmi olan Transformers 2 izle filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmakta gecikmediler. İlk filmdeki ekibin yoluna aynen devam ettiği yeni filmde, yönetmen yine aksiyon filmlerinin kralı Michael Bay olurken, başrolü Sam karakterine hayat veren Shia LaBeouf ile ilk filmde karşımıza Mikaela Banes olarak çıkan Megan Fox paylaşıyorlar. Bu arada sitemizden bu devam filminin ilk filmi Transformers 1 izle yebilirsiniz.

 

transformers-2-izle

 

Tabii bu sefer, ilk filmde sevimli Autobot Bumblebee yüzünden maceraya bulaşan Sam, konunun tam merkezinde yer alıyor. Çünkü, kötü kalpli Decepticons’lar bu kez Sam’in beynine bir şekilde işlenmiş bulunan antik bir objeye ait planların peşine düşüyorlar. Hedefleri, eski Mısır’da yapılan bu objeyi kullanarak Güneş’i yok etmek. Optimus Prime ve Bumblebee Sam’i korumaya yeminli olsalar da bu filmde tek dertleri şeytani Megatron ve çetesi Decepticonlar olmayacak. Öyle ki Dünya’nın çeşitli yerlerinde sorun çıkaran Decepticonlar’ın varlık sebeplerinin Autobotlar olduğunu düşünen ABD Başkanı, Optimus Prime ve arkadaşlarının gezegeni terk etmesini istiyor.

 

Hal böyle olunca, Optimus Prime Dünya’yı korumak ile kurtarmak arasında derin bir ikilem içinde kalıyor. Transformes 2 hd full izle 2 sene önce bıraktığı yerden maceraya devam ediyor. Autobotlar ile Decepticonlar’ın amansız mücadelesiyle ortaya çıkan aralıksız aksiyon ve teknolojinin sunduğu muhteşem ve bir o kadar da gerçekçi efektler sinemaseverleri bekliyor.

Benzer Filmler