Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Transformers 1 izle 2007 full hd türkçe dublaj

Film Bilgileri

Transformers 1 izle 2007 full hd türkçe dublaj

Optimus Prime önderliğindeki Autobotların Decepticonlarla mücadelesini konu alan efsanevi çizgi film Transformers’ın Hollywood tarafından beyaz perdeye uyarlandığı Transformer 1 izle filmi, serinin ilk yapımı olarak karşımıza çıkıyor.

 

transformers-izle

 

Görsel efektlerin cömertçe kullanıldığı 2007 yapımı Transformers’ın yönetmen koltuğunda aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Michael Bay oturuyor. Michael Bay, seyirciyi aksiyona doyuran stilini Transformers’ta da konuşturmuş. Filmin ilk dakikasından final sahnesine kadar Autobotların mücadelesi sinemaseverleri adeta koltuklarına çiviliyor. Daha sonra Transformers filmlerinin reklam yüzü olacak Shia LaBeouf ile güzel yıldız Megan Fox Transformers filminde başrolü kapan isimler. Özellikle Shia LABeouf’ün film boyunca yüzünden gitmeyen şaşkınlık ifadesi, filmdeki aksiyonun dozundan ötürü seyircinin de yüzüne yansıyacak. Aksiyon severlerin en sevdiği filmler listesine tepeden girmeye aday Transformers’ın konusu ise kısaca şöyle; çok uzun zaman önce, uzayın derinliklerindeki bir gezegen olan Cybertron’da, Optimus Prime’ın önderliğindeki Autobotlar ile şeytani Megatron’un komutasındaki Decepticonlar arasındaki var olma mücadelesi şiddetini kaybetmeden devam etmektedir. Amaç ise, mutlak güce erişimi sağlayacak mistik bir tılsım olan Allspark’ı elde etmektir. Decepticonların yapabilecekleri kötülüğün farkında olan Optimıs Prime ve ekibi Allspark’ı Cybertron’dan kaçırarak Dünya adlı gezegene saklamayı başarırlar. Ancak kötü ruhlu Megatron bir şekilde Dünya’yı keşfeder, Allspark’ın peşine düşer ve macera başlar.

 

Yoğun aksiyonla görsel efektlerin zenginliğinin bir yansıması olan Transformers 2 720p izle aksiyon ve bilim-kurgu seven sinemaseverlerin kaçırmaması gereken bir yapım olarak öne çıkıyor.

1 yorum yapılmış "Transformers 1 izle 2007 full hd türkçe dublaj"
  1. Genciz 22 Kasım 2016, 10:42

    transformers 1 izlemeden önce aksiyon filmi seyrettim demeyin sakın. bu kadar iddialı konuşuyorum ve bu filmin üstüne de aksiyon filmi tanımıyorum arkadaş. kesinlikle seyredin ve kaçırmayın bu filmi. hatta serileride va r, onları da seyredin derim.

Benzer Filmler