Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Toni Erdmann izle 2017 full hd tek part

Film Bilgileri

Toni Erdmann izle 2017 full hd tek part
1080p

Sitemizden yeni filmlerden olan Toni Erdmann izleyebilirsiniz. Winfried Conradi, eşinden ayrılmış bir müzik öğretmenidir. Çevresinde yaşlı hippilerle tuhaf şakalar içeren günler geçirirken sevgili köpeğinin ölümüyle birlikte yalnız kalır. İş danışmanlığı mesleğinde iyi bir kariyer edinmiş olan fakat uzun süredir görüşmediği kızı Ines ile tekrar iletişim kurmaya karar verir. Ines, bir petrol şirketinin dış kaynak kullanımı projesinde çalıştığı Bükreş kentindedir.

 

 

Toni Erdmann tek part izle

 

 

Winfried, kızıyla görüşmek için Bükreş’e gider. Kızının çalıştığı kompleksin lobisinde Ines’i bekler. Birkaç saat sonra nihayet birkaç yönetim kurulu üyesi toplantıdan çıkar. Winfried, güneş gözlüğünü takarak eğlenceli bir kılık değişimiyle, bir gazetenin arkasında saklanarak kızının yanına yaklaşır. Ines ise babasını tamamen görmezden gelir. Fakat ısrara dayanamaz ve iş çıkışında kısa bir süre babasıyla görüşmeyi kabul eder. Görüşecekleri yer ise Ines’in davetlisi olduğu Amerikan Büyükelçiliği binasındaki önemli bir buluşmadır. Sitemizden Toni Erdmann Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Akşam olup buluşma saati geldiğinde Winfried, kızı Ines’le birlikte Amerikan Büyükelçiliği’ne giderler. IInes burada Önemli bir Alman petrol şirketi CEO’su olan Henneberg ile görüşerek şirketlerinin danışmanlık sözleşmesini imzalamak niyetindedir. Fakat Henneberg, Ines’ten çok babasıyla daha çok ilgilenir. Ines, umutsuzca Henneberg’in dikkatini çekmeye çalışsa da başaramaz. Henneberg ise şirketlerinin satış danışmanlığını Winfried’e vermek istemektedir. Toplantıdan sonra Henneberg, baba ve kızını bir bara içki içmeye davet eder. Burada Henneberg, Ines’i fırçalar ve Winfried’i eğlendirir. Toni Erdmann full hd izlemek için tıklayın.

 

 

Birkaç günü beraber geçiren baba kız, birbirlerini yeniden sevmeyi denerler. Ines, işle ilgili stresli bir süreç yaşamaktadır. Önemli bir müşteriyle buluşacağı gün uyanamaz ve babasına kendisini uyandırmadığı için kızar. Artık ipler kopunca Winfried, kızı tarafından istenmediğini anlar. Ines, birkaç gün sonra bir barda iki kadın arkadaşıyla buluşur. Ines ve arkadaşları sohbet ederken, bir adam yaklaşır ve kendisini “Toni Erdmann” olarak tanıtır. Tabii ki bu adam kılık değiştirmiş Winfried’den başkası değildir. Toni Erdmann izleyerek çok eğleneceksiniz.

4 yorum bulunmaktadır: "Toni Erdmann izle 2017 full hd tek part"
 1. onrkrsvglu 23 Ocak 2018, 12:42

  Süper bir film olmuş harika çok beğendim.

 2. cagnurozturk 23 Ocak 2018, 12:42

  İzlemesi çok keyifli tavsiye ederim.

 3. onrkrsvglu 24 Ocak 2018, 14:42

  Ne kadar güzel film yapmışlar süper olmuş.

 4. hasan 2 Mart 2018, 18:03

  Afferin güzel film olmuş hakkatten ya.

Benzer Filmler