Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Thor 3 izle 2017 full hd tek part

Film Bilgileri

Thor 3 izle 2017 full hd tek part
720p

ABD yapımı olan Thor, bir serinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon, fantastik ve macera türünde yapılan bu film, yapılan kullanıcı yorumlarına göre son dört yılın en çok beklenen filmleri arasına girmeyi başarıyor. Evrenin Sakaar gezegeninde yaşayan hem kötü hem de güçlü olan Hela isimle cadının esiri olan Thor’un kurtulmak için bir yol bulmalıdır. Fakat Hela Thor’un çekicini kullanamaz hale getirip, yaptığı büyülerle tuzla buz etmiştir. Thor 3 Türkçe dublaj izlemek isteyenler için, Türkçe dublaj seçeneği de mevcuttur.

 

 

thor 3 full tek part izle

 

 

 

Ülkesi tehlike altında olan Thor, Helanın elinden hemen kurtulmalıdır ve bir şeyler yapması gerekmektedir. Ragnarok, Thor’un ülkesini kuşatmış, tanrıların ölümü ve Asgard’ın çöküşü anlamına gelen bu felaketi önlemesi gerekmektedir. Fakat Hela ise güçlü ve tehlikeli cadılardan biri olduğu için zekice bir kaçış planı hazırlaması gerekmektedir. Bizi yerimizde durdurmayacak aksiyonu, mükemmel bir tat da izleyicisine sunan Thor 3 izlemek, size hem aksiyon hem gerilim hem de harika savaş sahneleri ile büyüleneceksiniz. Hela’dan kurtulmak için planlar yapan Thor, ülkesine biran önce gitmek içinde planlar yapmak zorundadır. Ülkesi Radnarok tarafından işgal edilmiştir. Ülkesine giden bu yolda çeşitli zorluklarla karşılaşacağını çok iyi anlayan Thor, bu yolda Sakaar’ın en bilinmiş gladyatörü olarak tanınan Hulk ile savaşması ve onu alt etmesi gerekmektedir. Thor bu serüveni nasıl geçirecek ve ülkesini kurtarabilecek mi en çok merak edilenler arasında. Thor 3 full hd izlemek isteyenler için bütün kalite tercihlerini de izleyicisine bırakıyor.

 

 

 

Diğer serilerinden sonra devam filmi olarak çıkan Thor 3, uzun süredir bekleyenlerin umudunu da kırmıyor hatta beklenenlerin ardından daha çok beğenileceğe benziyor. Profesyonel yapım ekibi ile her sahneyi dolu dolu aksiyon olarak izleme keyfini bize yaşatıyor. Thor 3 izleyenlerin, büyük bir keyifle tekrar tekrar izleyeceği filmlerdendir.

 

1 yorum yapılmış "Thor 3 izle 2017 full hd tek part"
  1. cem 2 Mart 2018, 18:16

    İzlemekten acayip keyif aldım tavsiye ederim.

Benzer Filmler