Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Thor 2 izle – Karanlık Dünya full hd türkçe dublaj (2013)

Film Bilgileri

Thor 2 izle – Karanlık Dünya full hd türkçe dublaj (2013)

Marvel sinema evreninin son zamanlarda en fazla dikkat çeken kahramanlarından birisi de Thor olmuştur. Özellikle de diğer mutant oluşumlu süperlerin aksine mitolojik bir geçmişe sahip olan bu kahraman, hem güçleri hem de dünya üzerindeki vermiş olduğu mücadele sayesinde de pek çok kesimin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. İlk filmin elde ettiği başarı ile eş zamanlı olarak Avengers ekibinde de kendisini görmeye başladığımız yakışıklı süperimizin ikinci macerası Thor 2 izle filmi de, her açıdan dikkat çekici bir film olmayı başarıyor. Özellikle de Thor 2 hd full izle moduna da sahip olan film, GGI teknolojisinin yanı sıra, oyunculuklar ve kurgusal öykü anlatımı ile de bir numara olmayı kısa zaman içerisinde başarmış oldu.

 

thor-2-izle

 

2013 senesinde vizyona giren ve alt başlığı da Karanlık Dünya olan Thor 2 Türkçe dublaj izle modundaki filmin yönetmenlik koltuğunda da Alan Taylor oturuyor. Mitolojik ülkesi Rnagorak’tan yaptığı şımarıklardan dolayı men edilen Thor, yeni dünyasının da karanlığa hapsolmasından dolayı çok daha büyük çıkmazlara sürüklenmektedir. Kardeşi Loki’nin kötülüklerine karşı da mücadele vermek zorunda kalan kahramanımız, eş zamanlı olarak sergileyeceği koşturmaca ile seyircisinin de gönlünü kazanmayı başaracak.

 

Thor 2 720p izle formatındaki filmi sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde seyredebilirsiniz. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz…

1 yorum yapılmış "Thor 2 izle – Karanlık Dünya full hd türkçe dublaj (2013)"
  1. hakann 3 Ağustos 2016, 00:47

    Thor 2 gerçek anlamda olamayacak güclere sahip olması biraz havada efsane bir film olmuş, film 1. si güzel olmuş ki seri devam ediyor. Biraz tanrı işleri girmese dahada iyi olurdu.

Benzer Filmler