Sitemizde 57 Kategoride Toplam 647 Filme 2786 Yorum Yapılmış.

Thor 1 izle – Türkçe Dublaj Full HD (2011)

Film Bilgileri

Thor 1 izle – Türkçe Dublaj Full HD (2011)
720p

Marvel çizgi roman dünyasının beyaz perdede boy gösteren en mitolojik kahramanlarından biri olan Thor, hem dış görünüşü hem de sahip olduğu çeşitli güçler sayesinde pek çok açıdan izleyenlerin gönlünü fethetmesini başarmıştır. Özellikle de fantastik sinema açısından ezber bozan bir sahne akışına sahip olan Thor 1 izle filmi sayesinde kendinizi bambaşka bir dünya içerisine dahil edebileceksiniz. 2011 yılında vizyona giriş yapan filmin yönetmenlik koltuğunda Kennet Branagh oturuyor. Her sahnesinin daha da çizgisel bir estetiklik oluşturduğu Thor full hd film izle teknoljisi ile çok daha mükemmel bir görünüme dönüşmektedir. Bu da evinizdeki sinemanın daha da eğlenceli bir hal almasına vesile olacaktır.

 

thor-1-izle

 

Thor 1 Türkçe Dublaj izle versiyonuna da sahip olan filmin konusu ise Thor’ un merkez öyküsü ve gerçek Dünya’ ya nasıl dahil olduğu üzerine şekillenmektedir. Asgard’ ın mistik atmosferinde daha fazla kibirli ama bir o kadar da güçlü bir kahraman olan Thor; Dünya’ ya sürgün edilir. İnsanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılan bu kahramanın mevcut kötülüklere karşı bambaşka bir misyon yüklenmeye başladığına heyecanla tanıklık edeceksiniz.

 

Son olarak 1 saat 54 dakikaya sahip olan Thor 1 720p izle filminin hiçbir sahnesinde asla sıkılmayacağınızı bilmenizi isteriz. Özellikle de son zamanların görsel sinema teknolojisinin bütün evrelerini fazlasıyla hissedebileceğiniz bu filme hayran kalacağınızın garantisini verebilriiz. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz…

1 yorum yapılmış "Thor 1 izle – Türkçe Dublaj Full HD (2011)"
  1. erdinç 9 Haziran 2016, 15:43

    Böyle konusu ilginç bilim kurgu filmleri thor 1 izle gibi senaryolar her zaman beni heycanlandıırmıştır. Admin’e bu filmi eklediği için teşekkür ederim ayrıca devamını dilerim.

Benzer Filmler