Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

The Walk – Tehlikeli Yürüyüş Türkçe Dublaj Full izle (2015)

MEVCUT FİLM TELİF HAKKI NEDENİ İLE SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR, SADECE FRAGMANI MEVCUTTUR!!! ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

The Walk – Tehlikeli Yürüyüş Türkçe Dublaj Full izle (2015)
720p

The Walk İzleyeceğiniz diğer adıyla Tehlikeli Yürüyüş izle filmi 9 Ekim 2015 de vizyona girmiş olan yönetmenliğini Robert Zemeckis’in yaptığı biyografik, dram, macera filmidir. Aynı zamanda Robert Zemeckis geleceğe dönüş filminin de yönetmenliğini yapmıştır. Film oyuncuları ise Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley, Charlotte Le Bon gibi yıldız oyunculardan oluşuyor. Tehlikeli Yürüyüş filmi 7,5 imdb puanı ile ilgi odağı olmayı başarmıştır.

 

tehlikeli yürüyüş full izle

Tehlikeli yürüyüş full izle 

 

Tehlikeli yürüyüş full izle filminin konusu ise bir ip cambazının hayatını anlatmakta. Fransız ip cambazı Philippe Petit hayatının en tehlikeli yürüyüşünü yapmak istiyordur. film yılı 1974’dür, iki dev gökdelen arasına gerdiği iple yürüyüşünü yapacak olan adam, herkese her şeye rağmen bu yürüyüşü yapmaya kararlıdır. Bu isteğiyle tüm dünyaya kendini kanıtlayacaktır. Bu muhteşem filmi hem Tehlikeli yürüyüş türkçe dublaj full izleyebilir hem de altyazılı olarak seyredebilirsiniz. Sıkılmadan izleyeceğiniz bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ediyor ve Filmrax ekibi olarak mutlu seyirler diliyoruz.

Benzer Filmler