Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

The Titan Türkçe Dublaj Full Hd izle – Gezegen Filmleri 2018

Film Bilgileri

The Titan Türkçe Dublaj Full Hd izle – Gezegen Filmleri 2018
720p

Sinemaların bilim kurgu filmlerinde büyük bir çığır açan ve son derece ünlü oyuncuları bünyesinde barındıran The Titan Türkçe dublaj izle filmi sadece beyaz perde karşısında 35.784.489 insan tarafından izlenmiştir. Filmin bütçesinin 17.000.000 dolar olarak açıklanması, insanlar tarafından filmin sahnelerinin merak edilmesine yol açmıştır.

 

The Titan 1080p full izle

 

Filmin konusunu kısaca ele alacak olursak, insanoğlunun aç gözlülüğü ve nankörlüğü sonrasında insanların yaşayabileceği tek gezegen olarak lanse edilen dünya yaşanmaz bir hale gelmiştir. Bu durum güçlü dünya devletlerinin dikkatinden kaçmamış ve gizliden gizliye insanların yaşayabilecekleri başka gezegenler aramaya başlamışlardır. Amerika büyük bir proje yaparak, insanoğlunun genleri ile oynayarak başka gezegenlerde yaşayabilecek bir hale getirmeye başlamıştır. İlk deneyleri test ettikten sonra son aşamaya gelen bilim adamları kendilerine gönüllü bir insan aramaktadırlar. Bu durumu öğrenen eski bir Amerika Hava Ordusu Komutanlarından olan Rick Janssen projeye gönüllü olarak kobay olacağını söyler. Hemen bilim adamlarının işlemlerini yaptığı alana giden bu adama şırıngalar ile enjekte edilen yeni formül sonrasında 45 günlük bir gözlem oluşur. Zorlu koşullarda test edilen bu adam hepsinden sağ salim çıkınca uzaya gitmeye hazır hale geldiği anlaşılır. The Titan full hd izle adlı filminde mekiğe bindirilen bu adam devlet tarafından bulunan ve insanların yaşaması için en olası gezegene gönderilir. Fakat bu gezegende yaşanan aksilikler sonrasında insanoğlu yaşadığı gezegenin değerini daha iyi anlayacaktır.

 

İnsanları gezegenimizin önemi hakkında bilgilendirmek amaçlı yapılan ve tam bir bilim kurgu filmi olan The Titan tek parça izle filmi sitemize Türkçe dublaj ve tek parça halinde eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İyileşenler filmini seyredebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "The Titan Türkçe Dublaj Full Hd izle – Gezegen Filmleri 2018"
  1. kemal 1 Temmuz 2018, 13:51

    The Titan Süper herkese tafsiye ederim hiç bitmesini istemedim ama herşeyin bir sonu vardır…

  2. halil 1 Temmuz 2018, 13:52

    Harika bi film her gün izliyorum yeni bir filmi çıksa daha harika olur

Benzer Filmler