Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

The Shadow Effect izle full hd tek part

Film Bilgileri

The Shadow Effect izle full hd tek part
720p

The Shadow Effect izle filmi 2017 yapımı aksiyon ve gerilim türünde bir film. Bu filmde; Gen rejenerasyonu ve uyanık rüya görme olayına takıntılı olan Doktor Reese, rüyalarının gerçek yaşantısı ile karışmaya başlaması ile yaşantısı alt-üst olan genç adam Gabriel Howarth’ın ruhunu keşfeder. Gabriel’in rüyaları siyasi suikastleri yansıtmaya başladığında ise Gabriel sadece karısını ve kendini kurtarmak için zamanla yarışmak bir yana, aynı zamanda da deneysel bir hükümet programına son vermesi gerekmektedir. Zaman tükenmeye başlayacak ve gerçeği ortaya çıkarmanın anahtarını ise elinde tutan kişi Doktor Reese olacaktır.

 

the shadow effect full izle

 

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise  Amariah Olson,  Obin Olson ikilisi. Filmin oyuncu kadrosudna bulunan isimler ise Jonathan Rhys Meyers ,  Cam Gigandet ,  Michael Biehn ,  Brit Shaw ,  Sherri Eakin gibi isimler. Filmin Imdb puanı ise 4.3 gibi bir puan.

 

92 dakika boyunca heyecan ve gerilim dolu bir film sizleri bekliyor. Bu başarılı filmi sitemizde full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler