Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

The Maze Runner – Labirent Ölümcül Kaçış – Full İzle – 2014

Film Bilgileri

The Maze Runner – Labirent Ölümcül Kaçış – Full İzle – 2014
720p

Fantastik bir hikaye ile karşınızdayız. Labirent Ölümcül Kaçış izle filmi 19 Eylül 2014 tarihinde ülkemizde vizyona girerek peşinden büyük bir seyirci kitlesini sürüklemiş enfes bir yapım. Sitemizde full hd ve tek parça VK ve altyazılı seçenekleri ile bulabileceğiniz bu macera ve gizem filminin yönetmen koltuğunda Labirent: Alev Deneyleri izle filminden tanıdığımız ünlü yönetmen Wes Ball yer almaktadır. Başrollerinde ise Alexander Flores, Will Poulter, Ki Hong Lee, Dylan O’Brien, Kaya Scodelario gibi büyük sükse yapmış oyuncular yer almaktadır.

 

The-Maze-Runner-izle

 

Film sıradışı bir konuya sahiptir. Labirent Ölümcül Kaçış full hd izle filminde Thomas birgün gözlerini açtığında bir asansör üstünde hızlı bir şekilde yukarı çıktığını görür ve asansör durduğunda açılan kapı arkasında onu bekleyen kendi yaş grubunda bir takım inan topluluğu karşılar. Thomas gizemli bir kapalı alana hapsolmuştur ve geçmişine dair de hiçbir şey hatırlamamaktadır. Bu ilginç yerde sıkışıp kalmışlardır artık. Kendi yaş grubundan erkeklerden başka hiçbir canlı türü bu alanda yaşamamaktadır. Enteresan taraf ise her hafta bir kişinin de bu gruba asansörle gelerek dahil olmasıdır. Çok zaman geçmeden Thomas bu esrarengiz yerde her güneş doğduğunda devasal büyüklükte bir kaya parçasının arasının açılıp güneş batımında da kapanması dikkatini çeker. O ve beraberindeki arkadaş grubu bu gizemli yerden çıkmak için artık ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

 

Labirent Ölümcül Kaçış Türkçe dublaj izleme seçeneği ile de yer alan film size 114 dakika boyunca gizemli hayatın kapılarını sonuna kadar aralatıyor. Senaryosu kadar kurgusu da muhteşem olan The Maze Runner izle filmini tüm bilim kurgu ve macera severlerin seyretmesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

2 yorum bulunmaktadır: "The Maze Runner – Labirent Ölümcül Kaçış – Full İzle – 2014"
  1. serseri 13 Ağustos 2015, 11:11

    mükemmel film.

  2. nebahat 25 Ekim 2015, 17:07

    başarılı.

Benzer Filmler