Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

The Lotus izle – Jorge Nunez 2018 Filmi

Film Bilgileri

The Lotus izle – Jorge Nunez 2018 Filmi
720p

2018 yılının Amerikan bir bilim kurgu filmi olan The lotus Türkçe dublaj izle filminde, yakın gelecekte başımız açılacak felaketler konu alınmıştır. Yıllar öncesinde televizyonlarda yayınlanan ve olmaz dediğimiz her şey insanlığın başına gelmiştir. Bu filmde de konu aynı şekilde ele alınmaktadır.

 

The Lotus tek parça izle

 

The lotus full hd izle filmimin konusuna gelecek olursak, yakın gelecekte kötü kalpli bir bilim adamı, insanlığı yok edecek güçte kimyasal bir silah hazırlar. Bu silah sonrasında savaş çıkarmayı çok seven bir grup ile silah pazarlığı yapmaya başlar. Silahın o kadar büyük etkileri vardır ki, tek bir atışta bir kıtayı yok edecek patlama gücüne sahiptir. Bunu haber alan Amerikan ajanları hemen harekete geçerler ve en iyi iki ajanlarını bu adamı ortadan kaldırmak için ve o silahı ele geçirmeleri için görevlendirir. Ajanlar için kolay gibi gözüken bu durum aslında son derece zor olacaktır. Bunun en büyük nedeni ise, dünyayı yer altınan yönetenlerin adamı korumaları altına almış olmalarıdır.

 

Bilim kurgu türündeki The Lotus 720p izle filminde yaşanan olayların yakın gelecekte başımıza gelme ihtimali oldukça muhtemeldir. Bu filme benzer başka bir filmi de izlemek isterseniz Çelik yağmuru adlı filmimizi sizlere öneririz.

4 yorum bulunmaktadır: "The Lotus izle – Jorge Nunez 2018 Filmi"
 1. halil 1 Haziran 2018, 18:02

  Süper film admin emeğinize sağlık adamsın adam!!!!

 2. sercan 1 Haziran 2018, 18:02

  Efsane bir film The Lotus

 3. arkın 7 Haziran 2018, 11:43

  adamlar film yapıyor aynılarını bizimkilerdende bekliyoruz

 4. hilmi 7 Haziran 2018, 11:44

  Gerçekten keyif alarak izledim The Lotus filmini sitede sorunsuz

Benzer Filmler