Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

The Jurassic Games Sanal Gerçeklik Filmi izle – 2018 Filmleri

Film Bilgileri

The Jurassic Games Sanal Gerçeklik Filmi izle – 2018 Filmleri
720p

Dünyanın yeni düzende sanal gerçeklik oyunları ile ödüllendirilecekleri yada cezalandırılacakları bilinen gerçekler arasındadır. The Jurassic Games Türkçe dublaj izle adlı filmde Amerika’lılar bu konuya değinmişlerdir. The Jurassic Games izle adlı film sinemalar da 11.647.348 insan tarafından izlenmiş ve filmin bütçesi 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

The Jurassic Games 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek gerekirse, Amerika’lı profesörler tarafından gerçekleştirilen ve ilk sanal gerçeklik oyunu olan The Jurassic Games oyununa deney olarak bazı insanların aktarılması gerekmektedir. Bunun için en iyi adaylar ceza evlerinde bulunan ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılmış insanlardır. Bu insanlar oyunda sağ kaldıklarında ve oyunu bitirdiklerinde özgürlüklerine kavuşacaklardır. Bu duruma baş vuran 100 lerce müebbet cezası almış mahkumlar arasından 10 tanesi seçilir ve oyunun içine aktarılırlar. Oyun hakkında tam bilgisi olmayan insanlar, burada yaralandıklarında ve ya öldüklerinde gerçek hayatta yaralanacaklarını ve öleceklerini öğrenirler. Bu durumda güç birliği yapacak olan bu 10 mahkum, hayatta kalmak için ve özgürlüklerine kavuşmak için ellerinden geleni yapacaklardır. The Jurassic Games tek parça izle adlı filmde mahkumlar karşılarında dinazorları gördüğünde ise ne yapacaklarını şaşıracaklardır. Hayatta kalmanın kolay olmadığını anlayan bu mahkumlar için geri dönüş ve oyundan çekilme gibi durumlarda asla söz konusu olmayacaktır.

 

2018 yılının ilk sanal gerçeklik konusunun işlendiği The Jurassic Games full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin orjinalini izlemek isterseniz Jurassic World Yıkılmış Krallık adlı filmini de sitemizden izleyebilirsiniz.

5 yorum bulunmaktadır: "The Jurassic Games Sanal Gerçeklik Filmi izle – 2018 Filmleri"
 1. mustafa 23 Haziran 2018, 09:56

  ilk yorumum hicbir filme yorum yapmadım ama tek kelimeyle muhtesem

 2. veli 23 Haziran 2018, 09:56

  Mükemmel bir filmdi. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Filmin devamını en kısa zaman da bekliyoruz…

 3. elif 24 Haziran 2018, 13:26

  The Jurassic Games Bir tek bendemi bilmiyorum ama film çok hızlı doluyor . Film çok güzeldi . Herkese tavsiye ederim . Teşekkürler .

 4. şahin 25 Haziran 2018, 10:33

  bu film muhteşem kaç defa izledigimi bilmiyorum.eger yorumları okuyorsanız anlayınki bu film izlenmeye deger.

 5. mehmetali 25 Haziran 2018, 10:34

  The Jurassic Games bence harika bir film bana göre bir teknoloji filmi ve harikası

Benzer Filmler