Sitemizde 57 Kategoride Toplam 647 Filme 2786 Yorum Yapılmış.

The Jade Pendant Türkçe Dublaj izle – Çin Özel Tılsım Filmleri

Film Bilgileri

The Jade Pendant Türkçe Dublaj izle – Çin Özel Tılsım Filmleri
720p

Çin yapımı bilim kurgu ve macera filmi olan ve 2017 yılında sinemalarda vizyona giren, aynı zaman da sinemalar da 12.562.738 insan tarafından izlendikten sonra dünya sinemasında yayınlanan The Jade Pendant Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 12.600.000 dolar olarak açıklanmıştır. The Jade Pendant izle adlı film dünya sinemasının perdelerinde de oldukça ilgi çekmiştir.

 

The Jade Pendant full izle

 

Bu güzel Çin filminin kısaca konusuna değinecek olursak, Çin’lilerin kendi aralarında efsanevi bir tılsımı olan Pendant adlı tılsım, sonunda ülkede olduğu anlaşılmış ve tüm bilim adamlarının ve kötü adamların peşine düştüğü bir tılsım haline gelmiştir. Bu tılsımı ele geçiren kişinin dünyayı rahatlıkla yönetebileceği söylenmektedir. Hayatın da çok başarılı bir kadın olan Chinos, bu tılsımı ele geçirmek için uzun yıllarca araştırma yapmış ve sonunda olabileceği yerler hakkında bir harita çıkarmıştır. Bu harita sonrasında hemen yolculuğa çıkan bu kadın, gecelediği bir hanın akşam yemeği sırasında iki tane adam ile tanışır. Bu adamların sohbetine güvenen kadın tılsımdan söz eder ve bulabileceğine adamları inandırır. Adamlar kadından o kadar etkilenmişlerdir ki kadına bu yolculukta eşlik etmek istediklerini söylerler. Tek başına olmaktansa yanında iki erkek ile tılsımı aramanın daha iyi olacağını bilen Chinos bunu kabul eder. Yolculuk esnasında daha da yakınlaşan bu iki adam ile kadın arasında bir aşk üçgeni oluşacaktır. İki adamın da kendisi ile yakından ilgilenmesi kadını oldukça etkileyecektir. The Jade Pendant tek parça izle filmi her ne kadar bilim kurgu filmi olarak başlasa da daha sonradan romantik bir aşk hikayesine dönüşecektir.

 

Çin devletinin farklı bir romantizm filmleri arasında yerini alan ve içinde bilim kurgu efsanelerini de barındıran The Jade Pendant full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Ayrıca bu tarz bir bilim kurgu filmi izlemek isterseniz Jurassic World Yıkılmış Krallık adlı filme de göz atmanız şiddetle tavsiye edilir.

4 yorum bulunmaktadır: "The Jade Pendant Türkçe Dublaj izle – Çin Özel Tılsım Filmleri"
 1. sude 15 Haziran 2018, 12:40

  The Jade Pendant kusursuz olmus, tesekkürler. kaçıncı izleyişim bilmiyorum. gelmiş geçmiş en iyi yapıt olabilir

 2. melih 15 Haziran 2018, 12:41

  film zaten efsane ama site de efsane
  abartısız belki 20 site gezdim ama kendi dillerinde sitesi bu elinize ve emeğinize sağlık

 3. hilmi 16 Haziran 2018, 16:55

  The Jade Pendant yaklaşık 6 yada 7 kere izlemişimdir ama sıkılmıyorum. Şiddetle izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum :)))

 4. naz 16 Haziran 2018, 16:56

  Bir film kendini 10 kez seyrettirir mi evet seyrettiriyor işte. Film tarihinde en iyilerden biri olan başyapıt. Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri.

Benzer Filmler