Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

The Guide izle 2014 Povodyr full hd partlı

Film Bilgileri

The Guide izle 2014 Povodyr full hd partlı
720p

Son zamanlarda dönem filmlerinin çok daha nitelikli bir sinema anlatısı ile bütünleştiğini söyleyebilriz. Özellikle de yönetmen Oles Sanin’ in önderliğinde 2014 senesinde çekilmiş olan GUİDE 2014 izle filmi, 1930’ lu yıllarda Sovyetlerin hakim olduğu Ukrayna’ da 10 yaşındaki bir çocuğun öyküsüne odaklınyor. Ki tamamen dönem atmosferini başarılı bri sanat yönetimi ile aktaran filmdeki genel gidişat, ileri düzey bir sinema işçiliği ile mükemmel bir betime dönüşüyor. Hem dönem, hem de siyasi bir işleyişe sahip olması da Gudie 2014 hd full izle modunda ilerleyen filmi çok daha özel bir yapıya ulaştırmaktadır. Bu yapı kapsamında da her sahnesine daha özel anlar katan film ile sizlerde kendinize has çıkarımlara ulaşabileceksiniz.

 

the-guide-izle

 

GUİDE 2014 Türkçe dublaj izle modu ile de seyredebilme imkanı olan filmin konusu ise bir hayli etkili ilerlemektedir. Sovyetlerin hakim olduğu Ukrayna’ da 10 yaşındaki Peter’ın Amerikalı mühendis olan babası gizli belgeleri ele geçirmekten öldürülmüştür. Bu belgeler ise Peter’ ın kitabının arasına gizlenmiş bir şekilde beklemektedir. Gözleri görmeyen Ivan Kocherga ile polisten kaçan Peter’ a hayatta destek olan tek kişi ise Ivan’ dır. Şahit olduğu köütülükleri zihninden atmaya çalışarak ona doğru olan yolu göstermeye çalışacaktır.

 

Her sahnesinin çok daha özel ilerlediği film IMBD’ den aldığı 7.5 puanıyla da göz önüne alınarak değerlendirilmelidir. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz…

Benzer Filmler