Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

The Forest izle 2016 türkçe dublaj full

Film Bilgileri

The Forest izle 2016 türkçe dublaj full
720p

Yönetmenliğini Jason Zada’ın üstlendiği, ABD yapımı bir korku filmidir. İkiz kız kardeşi kaybolan bir genç kızın, kardeşini bulmak için verdiği mücadele de karşılaştığı garip ve kötü olayları anlatır. Sara’nın ikiz kız kardeşi esrarengiz bir şekilde kaybolması, en son kimsenin onu görmemesi gariplikleri ile elinde hiçbir ipucu olmadan onu aramaya başlar. Arkadaşı Aiden’den yardım ister ve birlikte aramak için yola koyulurlar. Korku dolu anlat yaşayacak olan Sara’nın bu esrarengiz ve korku dolu serüveni izleyenlerden tam not aldı bile. The Forest 2016 izlemek ve korku filmi sevenler için mükemmel bir sunumla izleyicisine aktarılıyor.

 

 

the forest full izle

 

 

 

Sara ve arkadaşı Aiden’nin tahminleri üzerine Sara’nın kardeşinin ormanda kaybolabileceği ihtimali üzerine ormanda aramak için planlar yaparlar. Ormana giden bir patika yol keşfederler fakat orman çok tehlikeli olabileceği için birbirlerine bu yoldan ayrılmamaları için söz verirler. Bu sözü ilk tutamayan Sara olur çünkü ikiz kardeşi için yapamayacağı fedakarlık yoktur ve bütün tehlikeleri göze almıştır. Orman hakkında bir takım söylentileri Sara’ya hatırlatan arkadaş Aide, Sara’yı dikkatli olma konusunda ikna edememiş olsa da Sara’nın yanında kalmayı da sürdürür.  The Forest 2016 izleyenlere korku dolu anlar yaşatırken, bazen de hüzün dolu kardeş hikayesi tadını da veriyor. Söylentilere göre ormanda ruhlar yaşamaktadır. Fakat Sara, bu ruhlarla bile karşılaşma ihtimalinde bile vazgeçmez ve aramaya koyulurlar. Orman da yaşayan ruhların iki arkadaşa ne yapacağını asla tahmin edemeyen iki arkadaş, olası bir tehlikede beraber kaçmak ama asla geriye dönmemek için planlar yapa yapa ilerlerler. The Forest 2016 Türkçe dublaj izlemek isteyenler için alt yazısız ve hatasız dublaj seçenekleri ile izleyicisi ile buluşmaktadır.

 

 

 

Bu yolculukta iki arkadaşı geri döndürmeye yetecek olaylar yaşaması bile Sara’nın vazgeçmesine yeterli olmaz. Kardeşine ulaşana kadar korku dolu anlar yaşayan iki arkadaşın başına neler geleceğini tahmin etmek çok zor. Bilmediğimiz bir dünyanın kapıları açılıyor ve her saniyesini hayretle izleyeceğiniz bir film izleyicilere sunuluyor. The Forest 2016 full hd izlemeyi tercih edenler için de mevcut kalite seçenekleri ile bulunuyor.

3 yorum bulunmaktadır: "The Forest izle 2016 türkçe dublaj full"
  1. derebeyi3232 23 Ocak 2018, 12:57

    Çok güzel bir film tekrardan izlerim

  2. derebeyi3232 23 Ocak 2018, 12:57

    Ne kadar güzel bir film olmuş

  3. baki 2 Mart 2018, 18:12

    yalnız film çok güzel olmuş arkadaşlar.

Benzer Filmler