Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

The Circle izle 2017 full hd 720p

Film Bilgileri

The Circle izle 2017 full hd 720p
720p

Senaryosunu James Ponsoldt’un yazdığı The Circle, teknolojinin insan üzerindeki özgürlüğünü kısıtlaması ile ilgili konuyu ele almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise yine James Ponsoldt yapmaktadır. James Ponsoldt, adını ilk kez Smashed – Paramparça filmi ile duyurmuş, Şu An Muhteşem ve End Of Tour gibi filmlerin yönetmenliğini de yapmıştır. Bilim kurgu ve dram dalında hazırlanan The Circle full hd izle filmi 110 dakika sürmektedir. Amerikan yapımı olan The Circle’ın yapımcılığını ise 2 Oscar sahibi, kendiri ispat etmiş başarılı aktör Tom Hanks ve Gizli Güzellik, Sil Baştan gibi kaliteli filmlerin de yapımcılığını üstelenen Anthony Bregman yapmaktadır.

 

 

the circle full hd izle

 

 

Dev oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken The Circle’da yer alan oyuncular ise, kendisini Harry Potter filmi ile tanıdığımız Emma Watson, Doctor Who’nun güzel oyuncusu Karen Gillan, Star Wars gibi savaş filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu John Boyega, Barry adlı filmin Amerikalı oyuncusu Ellar Coltrane ve hem yapımcı hem de oyuncu olan Tom Hanks olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli oyuncu kadrosu ile The Circle izle başarılı filmlerden biri olmaya aday. Dave Eggers’ın 2013 yılında basılan The Circle kitabından uyarlanan The Circle, dünyanın en güçlü teknoloji şirketinde çalışmaya başlayan genç bir kadının çalıştığı şirketin bireysel hayatı kısıtlayıcı faaliyetlerini fark etmesini konu almaktadır. Mae Holland (Emma Watson) adlı bu kadın, dünyadaki en saygın bir şirketlerden birinde iş bulmanın mutluluğu ile hayatını sürdürmektedir. Ancak bu şirket, her insanın özel hayatı ile bilgi depolamaktadır. Mae Holland ise özel hayatı ihlal eden bu durumu fark edince şirket hakkındaki fikirleri değişir. Bireysel özgürlükleri hiçe sayan bu şirketin yaptıkları, Mae Holland’ın hayatını tamamen değiştirecektir. The Circle Türkçe dublaj izle filmi, teknolojinin aslında hayatımızı nasıl kontrol edebileceğini göstermesi açısından önemli bir film.

 

 

 

The Circle, konusu ile dikkat çeken ve hayatımızdaki güncel bir soruna değinen bir yapıt olarak değerlendirilebilir. The Circle izle başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosu ile bilim kurgu severlerin beğeneceği türden bir film olarak izleyicilerle buluşmaktadır. The Circle, teknolojinin bireysel gizliliği nasıl mahvedebileceğini gösteren, oyuncu kadrosu ile dikkat çeken bir film.

1 yorum yapılmış "The Circle izle 2017 full hd 720p"
  1. suat 2 Mart 2018, 18:16

    Gerçekten güzel film yapmışlar çok güzel.

Benzer Filmler