Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

The Assignment izle 2016 full hd tek part

Film Bilgileri

The Assignment izle 2016 full hd tek part
1080p

Macera tutkusu kişilerin severek izleyeceği biraz macera biraz da polisiye içerikli bir film olan The Assignment, uzun metrajlı yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Başlangıcından sonuna kadar macera dolu sürükleyici konusu ile The Assignment izle başlığı ile şimdiden film listelerinde ilk sıralara yerleşmiş görünüyor.

 

 

the assignment full izle

 

 

 

Frank Kitchen isimli tetikçinin film içerisinde birtakım görevlere gönderilmesi ile başlayan filmde, macera dolu sahneler izleyici ile buluşuyor. Kendisine verilen tüm ölümcül görevleri tek tek başarı ile tamamlayan Frank Kitchen, kendisi için hazırlanan oyunun farkına en sonunda varıyor. Aslında tüm macera Frank’ın kendisine hazırlanan tuzağı öğrenmesi ile başlıyor. İzleyiciyi etkisi altına alan film ister The Assignment Türkçe dublaj izle seçimleri ile istenirse Türkçe altyazılı olarak izlenme imkanı sunulmaktadır. Bir tetikçi olarak ölümcül görevleri üstesinden gelebilen Frank, kendisi için hazırlanan tuzağın farkına bir ameliyat masasında şahit oluyor. Maalesef bundan sonra Frank için tek yol güçlü bir intikam oyudur. Çünkü kendisi için hazırlanan oyun, çoğu ölümcül görevden bile daha zor gözükmektedir. Gözlerini açtığında kendisini bir ameliyat masasında ve yüzü tamamen değişmiş şekilde buluyor. Tüm ölümcül görevlerin üstesinden gelebilen Frank, uyandığında bir bayan yüzüne sahip olduğunun farkına varıyor. Sürükleyici ve intikam dolu sahneleri The Assignment full hd izle seçeneği sayesinde görselliği artırarak izleyebilirsiniz.

 

 

 

Tüm bu olayların ardından kendisine uzanan tek el, kendisini ameliyat eden doktor olacaktır. Kendisini ameliyat eden cerrahın muhteşem planı ve Frank’ın intikam dolu duyguları sayesinde kusursuz bir serüvene hazırlıklı olmalısınız. Filmin ilerleyen sahnelerinde intikamı hissedeceğiniz gibi filmin etkisini de uzun süre üzerinizde taşıyabilirsiniz. The Assignment izle başlığı ile ilk sıralara yerleşen macera yüklü film, kurgusu, muhteşem oyuncuları ve görsel efektleri ile izleyicilerde buluşmaktadır.

3 yorum bulunmaktadır: "The Assignment izle 2016 full hd tek part"
  1. SuriyeOperasyon 23 Ocak 2018, 12:54

    İzlemesi çok keyifli bir daha izlerim

  2. ZarafetDama 23 Ocak 2018, 12:54

    İzlemekten çok keyif aldım teşekkürler

  3. eser 2 Mart 2018, 18:11

    Filmi izlerken çok hoşuma gitti herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Benzer Filmler